Skocz do zawartości

Amplituner yamaha rx-v457


Luxon23

Recommended Posts

Witam, mam problem z tylnym głośnikiem w Yamaha RX-V 457.
Głośnik na pewno jest sprawny, chodzi o to że w ustawieniach jak wchodzę na back nie da się zwiększyć ani zmniejszyć poziomu głośności, wygląda to mniej więcej tak. Back - - -
Jak podejść do tematu, czy możliwe że końcówka jest spalona i taki jest tego efekt, jak to sprawdzić? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2020 o 12:16, Luxon23 napisał:

Witam, mam problem z tylnym głośnikiem w Yamaha RX-V 457.
Głośnik na pewno jest sprawny, chodzi o to że w ustawieniach jak wchodzę na back nie da się zwiększyć ani zmniejszyć poziomu głośności, wygląda to mniej więcej tak. Back - - -
Jak podejść do tematu, czy możliwe że końcówka jest spalona i taki jest tego efekt, jak to sprawdzić? Pozdrawiam.

Witam, czy ktoś tu odpisuje na posty? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jak widać po innych tematach, jakiś ruch jest. Ale żeby uzyskać odpowiedź, należy sprecyzować pytanie. Podać jak najwięcej wiadomych. U Ciebie wiadomo tylko tyle, że masz w ampli nieaktywną regulację głośności "back". 

Jakie masz kolumny, w jakim układzie ustawione, czym i jak podpięte do ampli? Wrzuć jakieś rysunki/fotki ustawienia kolumn, podłączenia do ampli, ustawień w ampli etc. Skąd pewność że "głośnik" jest sprawny? 

Nie oczekuj wiele od innych, dając niewiele od siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem podziękować za pomoc na Forum, skontaktowałem się jednak z serwisem Audioklan w Marki i Pan opowiedział mi dokładnie wszystko o moim sprzęcie a nawet wiecej. W każdym razie problem polegał na tym że  back nie był aktywny wystarczyło wejść w set menu i go włączyć i ustawić.
Pozdrawiam wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...