Skocz do zawartości

Zarabianie wtyczek toslink - jak, gdzie kupić, czy się da


Recommended Posts

Pytanie o #spdif i #toslink do wszystkich zainteresowanych #audio #dac #flac #audiofile #dzwiek itp.
Chciałbym puścić światłem dźwięk z laptopa do wzmacniacza. Do laptopa będzie podpięty interfejs audio z łączem cyfrowym optycznym i coax (out) - jeszcze się nie zdecydowałem jaki model, ale mam gdzieś e-mu 0404 usb, nie znalazłem nic o podobnych parametrach i ilości wejść/wyjść w normalnej cenie (podobnej do e-mu 04040). Chcę dać optyczne światłowodowe (bo interfejs jest na usb, i mimo własnego zasilacza może się coś pojawić, plus mogą być szumy).
Pytanie, czy da się w warunkach domowych puścić najpierw przewód światłowodowy, a później samemu zarobić końcówki?
Jeżeli się da to jaki przewód wybrać (odległość 9m) i jakie końcówki żeby to zrobić samemu?
Interfejs ma standardowy port toslink, podobnie jak wzmacniacz (będzie to Onkyo TX-8270).
Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Pewnie prościej, ale za mało miejsca mama aby całą wtyczkę przeprowadzić, muszę najpierw przewód, a później wtyczkę zamontować. Dlatego pytam.
Btw. nie ma tam informacji czy przewód jest polimerowy czy szklany, co raczej dyskwalifikuje sklep jako poważny.

Edytowano przez Marcin Wilk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...