Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo jaki kupić


Pazi1980

Recommended Posts

Witam!

Potrzebuję pomocy w kwesti zakupu wzmacniacza do kolumn 4 om. Wzmacniacz będzie podpięty do gramofonu przez przedwzmacniacz.

W Poprzednim wzmacniaczu spaliły się końcówki mocy. Preferuję czysty i jasny dzwięk i czystym fajnym basem i nasyconym brzmieniem. Wzmacniacz musi mieć sporo mocy bo kolumny spore. Cena do 3000 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym w tym przypadku na Onkyo 686 jeśli miałby to być amplituner wielokanałowy lub na Onkyo 8390 jeśli tylko do stereo. Nie jest to sprzęt analityczny ale posiada spory zapas mocy, który spokojnie poradzi sobie z Twoimi kolumnami.

Zapraszam do kontaktu z nami w sprawie wyceny poszczególnych wzmacniaczy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd tu się pojawiła propozycja Onkyo 686??????? Przecież tu chodzi zdecydowanie o stere.

Onkyo 8390 dobry sprzęt ale tu chodzi o czysty wzmacniacz w kwocie do 3k gdzie znajdziemy bez problemu konstrukcję lepsze.

NAD 356BEE, XIDNAK 06 czy Cyrus ONE

To z nowych

Z używanych Roksan Caspian 1 wersji.

Pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może błędnie zrozumiałem wcześniejszą wiadomość i do zestawu Heco 5.0 masz już amplituner i szukasz jedynie wzmacniacza stereo do maudio. Jeśli lubisz dynamiczne brzmienie to Cyrus ONE Lub Yamaha as701. Jeśli chciałbyś cieplejszy charakter to Nad c356bee lub Audiolab 6000a. Wspomniany xindak 06 nie posiada przedwzmacniacza gramofonowego i oferuje jedynie 2 wejścia analogowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2020 o 19:43, Pazi1980 napisał:

Witam!

Potrzebuję pomocy w kwesti zakupu wzmacniacza do kolumn 4 om. Wzmacniacz będzie podpięty do gramofonu przez przedwzmacniacz.

W Poprzednim wzmacniaczu spaliły się końcówki mocy. Preferuję czysty i jasny dzwięk i czystym fajnym basem i nasyconym brzmieniem. Wzmacniacz musi mieć sporo mocy bo kolumny spore. Cena do 3000 zł

Arcam A29 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pazi1980 napisał:

Bardzo dziękuję za informacje.Muszę poczytać trochę o tych propozycjach bo nie mam gdzie odsłuchać. Zawsze kupuje sprzęt w ciemno. 

No to nie kupuj w ciemno tylko jak nie chcesz nigdzie jechać na odsłuch to wypożycz od nas na odsłuch domowy.

To już nie będzie w ciemno.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 1.02.2020 o 10:24, Pazi1980 napisał:

Witam!

Po krótkim namyśle kupiłem cyrus one. Wzmacniacz posiada wejście av bypass do integracji z kinem domowym. Czy ktoś wie z jakim wejściem w amplitunerze onkyo nr696 av bypass połączyć?Obydwa wzmacniacze posiadają też wyjścia preout

 

Ładnie gra z heco aurora 700 nasycony czysty dzwięk z extra basem który jest czysty i nie męczy.

Łącząc pre out onkyo z av cyrusa nie ma reakcji.  Czy ktoś integrował go z kinem domowym?W instrukcji cyrusa jasno napisano żeby połączyć preout front LP z  av cyrusa. Odtwarzacz cd podpinałem po analogu i do cyrusa i onkyo i nadal komponenty się nie mogą połączyć?

Czy ktoś próbował takiego połączenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, seba3002 napisał:

A ja się cieszę, że jest kolejny zadowolony właściciel Cyrusa 😁. W innym wątku już napisałem jak należy postąpić z uruchomieniem tego wzmacniacza w trybie końcówki mocy, jak się okazuje to wcale nie takie proste 😋

Dzięki!

Pana rady pomogły. Sprzęt działa jak należy. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem pomóc 🙂. Rady nie są moje a wynikają z niejasnej angielskiej instrukcji, która wyjaśnił mi przemiły Pan z s4home. I z tego co widzę z Nika to jesteśmy prawie rówieśnikami (ja jestem rocznik 77) więc to Pan jest niepotrzebne. Poza tym na forum raczej obowiązuje zwrot "kolega" 😁. Pozdrawiam i życzę miłych odsluchow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...