Skocz do zawartości

B&W 603 S2 dobór wzmacniacza stereo


Lesza1973

Recommended Posts

Witam Expertów!


Nie krzyczcie! Wertowałem internet cały weekend. I na niewiele to się zdało.

Jako laik lat temu 8 zanabyłem kolumny jak w temacie - po odsłuchaniu i na podstawie opinii w prasie i internecie. Do chwili obecnej pracują dzielnie z Sony STR-DB 830 - amplik 5+1. Ponieważ muszę postawić córci coś o grania to pomyślałem, że Sonka pójdzie do niej - niech się dziecie cieszy a ja zanabędę wzmaka stereo - 5+1 czy też jeszcze więcej NIE jest mi potrzebne.

No i rodzi się problem. Jakiego wzmaka STEREO do tych kolumn kupić? Koniecznie STEREO i nic poza tym. Cena do 3 kPLN, może być używka.

Czego słucham?: wszystkiego za wyjątekim techno i pochodnych. Dużo soft-rock'a, popu i pochodnych utowy instrumentalne włączając.

Co lubię: w miarę wiernie odtworzoną muzę z DOBRYM basem.

Pomieszczenie - pokój: 30 mkw.

P.S. Oczywiście mam swoje typy ale wolę nie sugerować.
P.S.2. Oczywiście odłsucham co się da, ale wolę zawęzić dzięki Waszej upszejmości obszar poszukiwań.

Z góry dzięki za odpowiedzi:

Leo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja bym nabył ten wzmacniacz ,na pewno cię nie zawiedzie http://www.allegro.pl/item493956654_cambri...audiopunkt.html



CA - nie zwróciłem uwagi na tem model. Zatrzymałem się na 640 V2 którego do B&W generalnie nie polecają. Ponoć nawet gdzieś na formach "international" udzielaacy się pracownicy CA odradzają B&W. Na perwno przesłucham - mam takową możliwość pod okiem.

A co myślisz o NAD 352? - akurat takowy mi się trafił w używkach, ale z pewnego źródła.

Z góry dzięki:

Leo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat


Taaa. Ten Creek rzeczywiście ciekawy. Problem w tym, że w pomorskim i okolicy nie ma dealera Creek'a. Wiocha w Trójmieście w tym zakresie. Więc nie ma jak odsłuchać. To co w Trójmieście jest to: Top Hi Fi (m.in. Maranz, Yamaha i Rotel) oraz Albatros z NAD'em i CA no i Audio Video Design, z którego nic mi nie pasuje. Tak kupić w Płocku bez odsłuchu to jakoś mi nie pasi.

Powtórzę pytanie z poprzednigo posta: nawinął mi się NAD 352 z pewnych rąk, co myślisz???

Leo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Czego słucham?: wszystkiego za wyjątekim techno i pochodnych. Dużo soft-rock'a, popu i pochodnych utowy instrumentalne włączając.

Co lubię: w miarę wiernie odtworzoną muzę z DOBRYM basem.


Leo



Witam, jeśli szukasz czegoś z dobrym basem to Denon PMA 70AE jest niezłym wyborem. Akurat sam taki posiadam więc sprawdziłem. Opinię ekspertów na jego temat można przeczytać w AUDIO http://audio.com.pl/pdf/testy/wzmacniacze/denonpma-700ae.pdf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...