Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian.zg89

Streamer z ekranem dotykowy.

Recommended Posts

Witam. Znacie jakieś streamery sieciowe urządzenia z ekranem dotykowym do plików flac i Spotify.
Muszę odpiąć moje stereo od pc i zamknąć jako samodzielny system niezależny od windowsa, lecz standardowy streamery odpada sterowanie pilotem, tabletem, smartfonem nie tego szukam, a raczej czegoś w formie typu stacja dotykowa, którą położyłbym na kolumnie, do której mógłbym podchodzić i operować takim spoti.

Znalazłem coś takiego jak (NATIV Vita Music Player), lecz przekombinowane to i drogie jak ch..

Ile masz do wydania ? Masz dac USB ? Może to być coś takiego jak np rasptouch zbudowany na malinie z 7 calowym ekranem. Może to być tablet na stojaku podłączony przez AudioQuest Dragonfly. Masz chińskie Feng mx1 itd. Doprecyzuj i coś dobierzemy.

https://www.audiophonics.fr/en/network-audio-players-rasptouch/rasptouch-i-sabre-v4-audio-streamer-with-touchscreen-raspberry-pi-3-b-dac-es9023-black-p-11254.html

Do wydania 3/4k to co podałeś to ciekawie wygląda właśnie takie coś szukam. Mam xi125 i tam jest usb-dac więc ok.

Tablet odpada bo tam android a to ma być od razu gotowe bez uruchamiania, szukania aplikacji na andku itp.

Jeśli lubisz oprogramowanie androida i masz sporo cierpliwości to polecam jfeng mx1. Swój egzemplarz konfigurowałem ponad 2 miesiące ale teraz pozostaje jedynie słuchać i cieszyć się muzyką.

41 minut temu, Q21 napisał:

polecam jfeng mx1. Swój egzemplarz konfigurowałem ponad 2 miesiące ale teraz pozostaje jedynie słuchać i cieszyć się muzyką.

Dałbyś radę nagrać jak to się sprawuje pod Spotify albo tidal.

Gdzie kupiłeś?