Skocz do zawartości

Wymiana sprzętu


Michał Tomczak

Recommended Posts

Witam, myślę o wymianie sprzętu. Aktualnie posiadam wzmak Pioneer A6, kolumny Mission m32i i odtwarzacz cd denon dcd590. Z zestawu jestem bardzo zadowolony, ale mam go już ładnych kilka lat i po prostu mi się znudził. Poza tym przydał by się DAC, żeby podłączyć TV. Oczywiście od tego źródła nie oczekuję szału, ma to być po prostu lepszy dźwięk niż z tv. Głównym źródłem pozostanie odtwarzacz cd. Słucham głównie starego rocka progresywnego. Pokój 18mkw. Lubię raczej dźwięk z przewagą niskich tonów i zależy mi żeby były one słyszalne przy mniejszej głośności. Góra oczywiście tez ważna, ale nie kłująca. Na ten moment myślę o wymianie jednego elementu. Budżet 3000zł. Od czego zacząć zmianę i na co ? Interesuje mnie nowy sprzęt.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Jeśli planujesz kupować etapowo to na ten moment zaproponowałbym zmienić kolumny, a następnie wzmacniacz. Napisałeś, że lubisz brzmienie z mocniejszym dołem przy niskich poziomach głośności. Zważywszy na pomieszczenie optymalnym wyborem byłyby Pylon Audio Sapphire 25, które potrafią mocnej uderzyć i charakteryzują się bardzo dobrą szczegółowością. Z Pioneerem powinny zagrać ale można z nich uzyskać znacznie więcej. Alternatywą mogą okazać się także Polk Audio s55e, które charakteryzują się lepszą dynamiką i nieco mocniejszą górą w porównaniu do Pylonów.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...