Skocz do zawartości

JBL STUDIO L 890


Stefan

Recommended Posts

Dzięki za podpowiedź

Więc zadam pytanie w inny sposób
Zakupiłem dwie JBL L890 i chciałbym się dowiedzieć od forumowiczów czy ktoś użytkuje takie kolumienki jeżeli tak to z jakim amplem
Proszę o opinię tych którzy znają ten produkt i proszę o podpowiedź z czym graja najlepiej.
Dzięki z góry za opinie i doradztwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że to Ty powinieneś posłuchać. Komuś może podobać się dany zestaw dajacy dźwięk A a Tobie może się on nie podobać.
Podobnie jest z zestawem HK + JBl jedni chwalą inni ganią. Polecam Ci samemu dobrać - na opinie się nie kieruj bo możesz na tym źle wyjść.

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sadze wrecz przeciwnie .. jezeli nie ma mozliwosci odsluchu .. to czym ma sie kierowac ? wygladem ? czy przechwalaniami sprzedajacych np na allegro?

bez znajomosci i mozliwosci sprawdzenia to jedyna opcja zaczerpniecia informacji o danym sprzecie

pozdrawiam Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miał możliwość kupna kolumn to i odsłuch jest możliwy. Chyba że kupuje przez neta...
Sądze że mam racje - bo gdybym zdał się na zdania że moje kolumny grają be i mam kupić inne to możliwe że bym żałował. Chodziłem po sklepach i słuchałem i wybrałem.
Ale fakt jak faktycznie nie możliwośći odsłuchu to zgryz i musi zaufać Wam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pirs za sugerowanie Denon 4306 na pewno dokonam odsłuchu tego zestawu z L890
Proszę powiedz mi czym kierowałeś się przy doborze kabli.
Blackside- Ja zadaję ludziom pytania którzy mają wiedzę lub sami są użytkownikami tych kolumn. Powiedzcie mi z jakim sprzętem te kolumny najczęściej współgrają. Chodzi mi o to aby zebrać informację z czym to najczęściej gra aby wiedzieć o co mam się pytać umawiając się na odsłuch.
Dziękuję wszystkim za sugestie i proszę o więcej
Pozdrawiam Stefan.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan.
Jeżeli piszesz ten post w dziale STEREO to wydaje mi się że powinieneś raczej szukac dobrego wzmaka niż ampli.
W moim systemie starałem się pogodzić muzyke z filmem.Wiem że trzeba iść na kompromis,nie ma rzeczy uniwersalnej.
Ale wydaje mi sie że wyszło mi nieżle.Jeżeli chodzi o kable to te które mi polecono w sklepie to była kiszka.
Chyba MONSTER ale nie wiem jaki model.Po sugestiach HYBRYDA zdecydowałem się na Audioquesta CV-4 i był to strzał w dziesiątke.
A co do odsłuchów to moim zdanie odsłuch kolumn w takich miejscach jak MM.czy Saturn mija się z celem.
Większość użytkowników tego forum nie ma możliwości dopracowania sobie sprzętu w salonie.A poza tym cena urządzeń z netu i salonu to dwie różne bajki.
Np.mój ampli kupiłem swego czasu o prawie 2000 tyś.taniej w necie.Więc lepiej pytać na forum i samemu skompletować sprzęt,i taniej i większa frajda.

Stefan jezeli chcesz zobaczyć jak to u mnie wyglada t wejdz do działu Moje systemy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki pirs
Zastanawiam się na początek aby kupić używany HARMAN/KARDON HK6300 jest na to bardzo przyzwoita cena no i opinie nie są najgorsze
a jako amplituner do kina domowego może AVR HK255 lub 355 jeszcze się zastanawiam czy warto przepłacać tysiaka.
Może ktoś ma taki zestaw JBL L890 ze wzmacniaczem HARMAN/KARDON HK6300
Prosze o opinie
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...