Skocz do zawartości

Jaki amplituner do 5.1.2 z HKTS60 ?


neo_s

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

przyszedł czas na rozbudowę swojego 5.1 do 5.1.2. Do dyspozycji mam zestaw 7.1 HKTS60 i kable w suficie więc dwa głośniki zawisną nad głowami :) . Mój tx-nr609 musi zostać zastąpiony czymś co obsługuje DTS:X i Dolby Atmos. Pytanie, jaki amplituner będzie dobrym wyborem, aby wycisnąć z głośników maksimum możliwości i nie przepłacić bez sensu, bo to tylko małe satelity?

Zestaw będzie używany w 99% do filmów.

Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowano przez neo_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Te głośniki bardzo mi odpowiadają, wg mnie grają w filmach bardzo dobrze i nie chcę ich wymieniać. 

Natrafiłem w sieci na dobre recenzje nr696 ale nie wiem czy nie wolałbym czegoś co gra cieplej. Z nr609 polubiłem się dopiero kiedy włączyłem wszystkie "ocieplacze" jakie znalazłem w opcjach :) Być może nr696 też je ma i po chwili zabawy przekonam się i do niego ale wiem, że Denon z marszu będzie miał cieplejsze brzmienie. Co z Yamahą, do którego z nich jej bliżej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :) w takim razie wezmę Denona.

Mam jeszcze pytanie czy w przyszłości pod Denona x1600h lub x2600h da się dobrać nieduże, czarne głośniki, które zagrają lepiej od moich aktualnych? Czy nie warto kombinować? Pokój ok.17m2.

Edytowano przez neo_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...