Skocz do zawartości

Co wybrać


Joker1103

Recommended Posts

Witam. Planuje w najbliższych 2 miesiącach zakupić jakiś zestaw stereo. Muzyki jakiej słucham to dance techno rock. Pokój jak narazie to skromne 13m2 ale w przyszlosci bedzie to 26m2. Mam kilka par glośników ktore wpadły mi w oko ale niewiem czy będą odpowiednie tzn. Heco aurora 700, dali zensor 7 i pylon opsl 30. Co o tym myślicie? 

Edytowano przez Joker1103
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Heco Aurora700 i jestem bardzo zadowolony i oczywiście polecam.Ale słyszałem również melodię bl40 i też fajnie grały i miały dobry bas.Musisz sam posłuchać.Co do wzmaka który dołoży ci jeszcze basu to napewno nad c356bee ale teraz jest problem żeby go dostać.Ma się pojawić przełom lutego i marca.Takie informacje uzyskałem od branży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany NAD C326bee w połączeniu z Heco Aurora 700 lub Melodika BL40 mkIII to dobry kierunek. W chwili obecnej obie kolumny będą się dusiły ale jeśli ma to być zakup przyszłościowy to może warto się pomęczyć. Optymalnym wyborem w obecnym metrażu byłyby monitory takie jak Aurora 300 ale już w większym pomieszczeniu będą zdecydowanie za małe.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Wspomniany NAD C326bee w połączeniu z Heco Aurora 700 lub Melodika BL40 mkIII to dobry kierunek. W chwili obecnej obie kolumny będą się dusiły ale jeśli ma to być zakup przyszłościowy to może warto się pomęczyć. Optymalnym wyborem w obecnym metrażu byłyby monitory takie jak Aurora 300 ale już w większym pomieszczeniu będą zdecydowanie za małe.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

@Q21 poprosze wycenę zestawu i samych kolumn jeżeli jest taka możliwość 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
2 godziny temu, Joker1103 napisał:

Powiem tak podczas słuchania muzyki na 50% i wiecej jest ok ale gdy chce troszkę ciszej posłuchać brakuje mu troche czegoś. Niewiem jak to nazwać. Mysle ze cos okolo 5 tys

Heeh nie lubię tej firmy,przereklamowane dziadostwo 😉😁.

Rano branża coś ciekawego Ci zaproponuje. Budżet masz spory więc powinno być łatwiej wybrać

Hmmm to pewnie rano poleci propozycja Audiolaba 😋 Cambridge 😁 o i może hybrydowy Vincent lub Magnat 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...