Skocz do zawartości

Onkyo TX-nr 525 jakie głośniki


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Zwracam się do doświadczonych i osłuchanych z prośbą o pomoc w doborze kolumn do amplitunera Onkyo Tx  nr 525.

Obecnie grają  na zestawie Jamo  ( przód 506, subwoofer 1008  a reszty nie pamiętam).

Chciałbym zmienić przednie głośniki, żeby wydobyć z zestawu trochę lepszy bas i wysokie tony.

pokój w którym stoi zestaw jest duży - około 40 m2, ale część telewizyjna to jego połowa, czyli kanapa stoi w połowie pokoju a głośniki tylne są zamontowane za nią - pod sufitem.

Co do preferencji muzycznych, to wszystkiego po trochu i niekoniecznie bardzo głośno. 

 

Najpierw napaliłem się na jakieś Tonsile i miały być Sherzo 200, ale naczytałem się opinii w necie i uwierzyłem, że jednak Tonsil, czy Altus to nie jest to dobry wybór.

Na głośniki nie chcę wydać więcej niż 800 - 900 zł i teraz rozpatruję następujące modele (oczywiście używane)

KEF Q55,

Dali 505

Dali 505

Infinity Alpha 40  (ta firma jest mi znana z Car Audio i ich głośniki były świetne)

 

Doradźcie, proszę co dobrze zagra z moim amplitunerem.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...