Skocz do zawartości

Onkyo Tx-Nr 686 + Tonsil Siesta 5.1


Kris79

Recommended Posts

Witam, czy ten zestaw do siebie pasuje?

Sprzęt miałby grać na 20m2 w proporcji 70% muzyka + 30 % filmy. (Deezer, Tidal, Spotify oraz Netflix). Słuchana muzyka to dance, pop, muzyka elektroniczna. Bardziej mi zależy na czystości niż hałasie...

Mile widziane propozycje innych zestawów do kwoty około 6-7 tyś.

Edytowano przez Kris79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia 🙂. Nie słyszałem tych kolumn melodika. Zresztą - jeśli sam ich nie odsłuchasz to możemy sobie tak tutaj pisać do lata. Ale wydaje mi się, że do muzyki której słuchasz, powinieneś szukać kolumn o mocnej podstawie basowej a tę heco powinny Ci zapewnić. A skoro nie zależy Ci na hałasie to tonsile raczej bym omijał. Jeśli zależy Ci na na dobrym basie a jasnej gorze to może np coś z focali. I zaznaczę jeszcze raz - przy takiej przewadze muzyki ja szedł bym najpierw we wzmacniacz stereo i 2 fronty a potem ewentualnie rozbudowywał to o amplituner AV i pozostałe kolumny. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw do Siebie nie pasuje. Tonsil i do Onkyo i do stereo nie pasuje.

W tej cenie zdecydowanie Onkyo lub Yamah 685 ale z Melodika BL40 MKIII z tyłammi BLS20 albo Heco Aurora 700.

Mowie o kompletnych zestawach 5.1

Napisz do mnie i podaj numer telefonu to Ci takowe zestawy wycenie i wypożyczę na odsłuch domowy. Zobaczysz czy to dla Ciebie przyzwoite stereo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...