Skocz do zawartości

Panele czy Płytki


Gość

Recommended Posts

Dnia 29.01.2020 o 11:21, pirs napisał:

Jak wiadomo płytki będą na pewno sprawiały wrażenie chłodu ale to rzecz indywidualna.U mnie są panele ale nie 6 czy 8 mm a 12 mm.Nic się nie dzieje niepokojącego nic nie pływa itd.Oczywiście zakładam że powierzchnia pod panelami będzie bardzo równa.

Zgadzam się ze w malej łazience najlepiej jest zamontować plytki do samego sufitu, ale sadze ze przy wysokich scianach tez nie zaszkodzi walnac do końca :D ja mam 3m w łazience i biale plytki pociagniete do końca do szarych paneli (tu macie link: https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl) i wygląda to bardzo dobrze. Mam wanne nie mam prysznica i nad wanna mam ulozone kafle w innym kolorze przez co mam efekt takiego jakby SPA :D polecam, dzięki temu łazienka nie jest taka „hotelowa”, a ma swój własny charakter. Jakbym miał prysznic to tez w nim zrobiłbym kafle w innym kolorze.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W rzeczywistości nie ma znaczenia, co dokładnie położysz na podłodze z wierzchnią warstwą, płytkami lub panelami, aby wyodrębnić odgłosy dźwięków, musisz położyć materiały dźwiękochłonne, ich kombinację pod górną warstwą, a będziesz musiał uważać ścian i sufitów, jeśli chcesz zadbać o uszy sąsiadów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...