Skocz do zawartości

Sprzęt głównie do muzyki za 2/2.5 tys o małego pokoju


Kamsa

Recommended Posts

Witam.
 

Chciałbym prosić o poradę dotyczącą sprzętu. Mam do dyspozycji 2000 PLN, lecz jeżeli trzeba będzie dołożyć do jakiegoś dodatkowego sprzętu, to jestem w stanie dorzucić dodatkowo 500zł


Sprzęt nowy/używany, nie ma znaczenia. Która "droga" będzie lepsza, tą wybiorę 😅. Głównie będę słuchał muzyki, czasami jakieś filmy. Myslę że proporcja będzie wynosić 80%/20%. Słucham wszystkiego, także nie mam chyba zbytnio określonych wymagań w kwestii których tonów ma być mniej, a których więcej. Po prostu chcę odczuwać fun z muzyki, a z obecnym już umierającym sprzętem, na dodatek kinem domowym, no nie da rady😅 

Pokój w którym będzie sprzęt ma wymiary 2,1x4,4. Sprzęt będzie ustawiony na dłuższej ścianie.

Sprzęt z którego będzie wszystko puszczane to laptop i telewizor. Także tutaj mam pierwsze pytanie, czy wzmacniacz w tym wypadku to dobra droga, czy trzeba będzie zmienić na amplituner czy jeszcze jakaś inna kombinacja?
Znalazłem coś takiego. Czy te będą się nadawać?
-Denon PMA-1500R
-Yamaha AX-700
-Denon PMA-720AE

Druga sprawa - kolumny. Co się sprawdzi w przypadku tak małego pokoju lepiej? Kolumny podłogowe czy podstawkowe? Zdjęcie ściany i rzut z góry w załączniku

Pozdrawiam

rzut z góry.png

84462287_1449733698564694_2528350932513587200_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...