Skocz do zawartości

DVD Toshiba XD-E500


misiek71

Recommended Posts

Jeśli wierzyć temu co piszą o tym DVD obraz po skalowaniu w górę ma być o wiele lepszy ,niż ten skalowany w telewizorze.A na pewno będzie o wiele lepszy niż z przeciętnego DVD ze skalarem obrazu .Jest to model specjalnie opracowany przez Toshibę aby udowodnić że BD to nie taki cymes.Jedno co wiem na pewno nie każde nagranie na BD jest takie idealne.Nawet na płycie testowej występują olbrzymie różnice jakości.Mam BD i przyznam się że nie powaliło mnie na kolana.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli wierzyć temu co piszą o tym DVD obraz po skalowaniu w górę ma być o wiele lepszy ,niż ten skalowany w telewizorze.A na pewno będzie o wiele lepszy niż z przeciętnego DVD ze skalarem obrazu .


Dzięki za odpowiedź.
A jak wypada ta Toshiba w porównaniu z Pioneer'em DV-LX50?
Czy obraz generowany przez Pioneer'a będzie gorszej jakości,czy będą widoczne te wszystkie szczegóły,które jest w stanie wyświetlić Toshiba.
Mam na myśli obraz z płyty DVD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

Tej Toshiby jeszcze nikt nie ma więc tez nikt ci nie odpowie co będzie lepsze samo DVD Toshiby jest gorsze ale skaler prawdopodobnie lepszy.


Ha ha mam ją już 2 m-ce . Muszę przyznać , że z dobrego DVD potrafi wyczarować cuda ocierające się o HD . W każdym bądź razie rozwala na łopatki Toshibę HD DVD EP 10 ( mam taką ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...