Skocz do zawartości

sheid

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja kilka lat grałem na przewodzie RCA za 15 zł. To nie ma tak wielkiego znaczenia co teraz kupisz. Za jakiś czas zrobisz sobie przewód RCA lub kupisz lepszy używany. Konfekcja firmowa jest nawet 300 - 500 % droższa niż sam przewód z metra cięty. 😁 

Kupowałem ostatnio przewód RCA za 50 zł za mb. Sam przewód wyszedł 50 zł za dwa odcinki 0.5 m a gotowy konfekcjonowany kosztuje około 500-600 zł. Gdzie tu sens? Dlatego zrobiłem sobie sam. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumpurek ma na allegro hk980!

także na odsłuchy pójdzie nad326bee xindak a-06 i hk980, dam wam znać jak poszczególne wrażenia może się komuś w przyszłości przydadzą :)

Patrząc na dostępne wzmacniacze u Pumpurka zastanawiam się czy na dokładkę dorzucić jeszcze denona pma-720ae... bo podoba mi się jego wygląd i mieści się cenowo w budżecie... tak z ciekawości, ale chyba sobie odpuszczę żeby nie mrozić pieniędzy ;)

PS: widzę w Warszawie Yamahę AS-500 na olx - może uda mi się ją sprowadzić na odsłuch chciałbym zobaczyć coś odmiennego od powyższych propozycji.

Edytowano przez sheid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment zostaję przy Mission m35i jadą już do mnie więc tutaj już nic nie muszę szukać ;)

fiio mam ale chciałbym w niedalekiej przyszłości wymienić na coś rozsądniejszego...

a co do wzmacniacza tak jak pisałem wcześniej najpierw na tapetę pójdą hk980, xindak a-06 i nad 326bee zobaczymy jeśli będzie tragedia poproszę was o pomoc w doborze czegoś troszkę droższego i te parę stówek znajdę na wzmaka :), póki co górna granica na wzmacniacz podbita z 700 na 1000zł. (ponieważ udało mi się 300zł przyciąć na kolumnach)

Edytowano przez sheid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MobyDick napisał:

To bardziej kwestia subiektywna niż fakt oczywisty :) . Jednak niekoniecznie wybór Denona 720 będzie krokiem w kierunku ciepłego brzmienia.

Nie akurat tu nie jest to kwestia subiektywna tylko fakt :)

Serio

19 godzin temu, sheid napisał:

Panowie jeszcze inna sprawa czy warto dopłacić do Cambridge DacMagic 100 względem fiio d03k ? - poszukałbym jakiejś używki i jak znalazł jakąś okazję to te parę stówek znalazł w portfelu;)

Zdecydowanie lepszy DAC, dający dużo od siebie. Do setu Harman + mission idealnie pasuje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie innej kwestii mianowicie odsłuchu muzyki na tym sprzęcie.

kolumny wraz z wzmacniaczem będą podłączone przez dac do tv i teraz gdy podłącze mój tv do komputera po hdmi (2.0+ niestety nie mam 2.1) to nie będzie najmniejszego problemu z odtwarzaniem utworów w wyższej jakości flac/wav? czy po hdmi jest jakaś kompresja stratna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDMI ma możliwość przesyłania dźwięku takie jak przez coaxial plus jeszcze inne. Sam format złącza nie jest tu szczególnym ograniczeniem. Jednak układ który będzie tą drogą przesyłał cyfrowy dźwięk z komputera już może narzucić ograniczenia. Możesz je sprawdzić we właściwościach tego urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...