Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Dali Zensor 7


fabianabc

Recommended Posts

13 godzin temu, fabianabc napisał:

Możecie polecić wzmacniacz stereo do kolumn Dali Zensor 7? Mam pewne wymagania: max 12cm wysokości, wejście optyczne, 1500zł, tylko nowy.

Jeśli zamierzasz włożyć wzmacniacz do szafki to już Ci mowie że to bardzo zły pomysł. Postaw go na i masz znacznie większy wybór.

12 godzin temu, Grzegorz38 napisał:

Atoll in100se

NAD 356 BEE

Nowe za 1500?? Gdzie bo wezmę tuzin!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Jeśli zamierzasz włożyć wzmacniacz do szafki to już Ci mowie że to bardzo zły pomysł. Postaw go na i masz znacznie większy wybór.

Nowe za 1500?? Gdzie bo wezmę tuzin!

Pisałem że pierwsze dwa używywki :) 

choć Atoll chyba wypada naj lepiej i kwota też wyższa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rms.pl napisał:

Specjalisci polecaja taki wzmacniacz do Dali Zensor 7, a ciekawi mnie czy dla siebie tez go wybrali?

Rozumiem, ze autor watku chce tanio ale to juz chyba lekka przesada takie polaczenie czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2020 o 10:41, lysyrafal napisał:

Specjalisci polecaja taki wzmacniacz do Dali Zensor 7, a ciekawi mnie czy dla siebie tez go wybrali?

Rozumiem, ze autor watku chce tanio ale to juz chyba lekka przesada takie polaczenie czy nie?

Ostatnio grał u nas z Polkami Signature S55 i w sumie nic nie brakowało. Daleko do audiofilskiego ideału, ale w tym budżecie do 1000zł najlepsze urządzenie jakie słyszałem. Na pewno nie jest lepszy od Marantza, ale dobrze żeby człowiek miał jakieś alternatywy i to niekoniecznie ponad budżet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rms.pl napisał:

Ostatnio grał u nas z Polkami Signature S55 i w sumie nic nie brakowało. Daleko do audiofilskiego ideału, ale w tym budżecie do 1000zł najlepsze urządzenie jakie słyszałem. Na pewno nie jest lepszy od Marantza, ale dobrze żeby człowiek miał jakieś alternatywy i to niekoniecznie ponad budżet. 

Tylko kolumny Polk Audio S55 sa o wiele mniej wymagajace od Dali Zensor 7. Na pewno mozecie zaoferowac cos lepszego do tych kolumn w takim budzecie (1500zl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te przepychanki i robienie z tego forum śmietnika? Od takich rzeczy jest skrzynka forumowa gdzie można rozmawiać do woli. 
Marantz ma wbudowanego DACa i można do niego podłączyć np. telewizor czy odtwarzacz CD. Niestety ale nie posiada wejścia USB umożliwiającego podpięcie pendriva czy dysku. 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...