Skocz do zawartości

jakie kolumny do Yamaha R-N303D


vardo1

Recommended Posts

witam serdecznie panowie jakie jako że nie mam pojecia zbytnio o sprzecie chcialabym zasiegnac informacji na foruma   pokój 18 metrów zastanawiam sie nad zakupem nowego zestawu obecnie posiadam zestaw Pianocraft  RX-E 810 cały orginalny zestaw ale glosniki maja słaby bas a nie mam mjejsca na subwoofer

R-N303D + ELAC Debut 2.0 B5.2

R-N303D +INDIANA NOTE 260X

 

Edytowano przez vardo1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych indian według mnie nie osiągniesz dużego bassu. Ja właśnie dokupuję suba do indiana note 550 a to są większe kolumny. Ja bym nie brał r-n303d. Miałem podobny dylemat przy zakupie i różnica w dźwięku między r-n303d a r-n402d jest ogromna zdecydowałem się na r-n402d ale myślałem już o r-n602d ,ale tam musiałbym inne kolumny brać oczywiście droższe 😜Jak możesz to dołuż kasy albo szukać czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie yamaha rn602. Różnica między 303 jest ogromna, a w cenie już nie do końca. W 18m2 mógłbyś pomyśleć o Indiana Line Nota 550x, które powinny lepiej sprawdzić w takim pomieszczeniu. Jeśli problem leży po stronie miejsca  to zwróć uwagę na Polk Audio S20e, w których basu nie będzie Ci brakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vardo1 napisał:

witam serdecznie panowie jakie jako że nie mam pojecia zbytnio o sprzecie chcialabym zasiegnac informacji na foruma   pokój 18 metrów zastanawiam sie nad zakupem nowego zestawu obecnie posiadam zestaw Pianocraft  RX-E 810 cały orginalny zestaw ale glosniki maja słaby bas a nie mam mjejsca na subwoofer

 

Jesli fajny bas to zestawy z kolumnami MISSION QX-2. Moga byc w polaczeniu z PianoCraft (zamiast tych z zestawu) lub amplitunerem stereo.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...