Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 31.01.2020 o 18:59, mkk napisał:

Neutralne/lekko rozjaśniające , w żadnym wypadku ograniczające górę. 2x1.5m .

 

Dnia 31.01.2020 o 18:59, mkk napisał:

Chętnie przygarnę jakieś używane jak ktoś ma coś ciekawego.

A ja bym chętnie " przygarnął" taki kabel co to mi delikatnie wycofa średnice pozostawiając detaliczność góry oraz podkreśli niskie w paśmie 30-75 Hz, ale nie dalej jak  125 Hz .

Tak naprawdę, to jak znam życie chcesz jakikolwiek kabel byle markowy i uznany przez kogoś, czyli z opisanymi wrażeniami na forum w budżecie 500 zł.

Taki dźwięk o jakim piszesz uzyskasz zmieniając kolumny a nie kabel .

Sorry , to co piszę to nie złośliwości tylko realizm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic korygować tylko nie popsuć :D Kiedyś wpiąłem coś Klotza do testów , od tej pory mam awersje na nazwę Klotz. Przy czym nie podważam sensu stosowania Klotza w innych systemach. 

No , w sumie jak tomek4446 napisał , potrzebny markowy kabel do bi wiringu za 500 :)
M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mkk napisał:

potrzebny markowy kabel do bi wiringu za 500

Skontaktuj się z @S4Home , ma

https://s4home.pl/produkt/chord-clearway-speaker/

o własnościach dźwiękowych pisał nie będę , ale pod względem technicznym pierwsza klasa. Jak chcesz bi-wiring wyjdzie drożej , choć możesz pokusić się o zworki z innego kabla / będzie taniej/ i dać pojedynczy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mkk napisał:

Mając Dali Grand pewnie się domyślasz dlaczego wolę bi wiring.

Tak, wiem o czym mowa i przez kilka lat miałem podwójne okablowanie. Ale ponieważ , wg. mnie nic to nie dawało po za walająca się po podłodze drugą parą kabli , nabyłem

https://m.sklep.rms.pl/bridge-elite-bebp202-wtyki-bananowe-pozlacane-banan-4szt

i teraz mam po jednym kablu do każdej z kolumn, a górne gniazda połączone z dolnymi zworkami , i mogę łączyć dowolnym kabelkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MobyDick napisał:

Rozgałęzienie jest tuz przy gniazdach i uważam ze to lepsze rozwiązania niż używanie zwór.

Z jednej strony masz oczywiście rację, sam jestem zwolennikiem gołych kabli bez wtyków , i tak mam od strony wzmacniacza , obecnie te wtyki które podlinkowałem w poprzednim poście "siedzą" w górnych gniazdach głośnikowych kolumn a w dolnych mam normalny wtyk bananowy z dolutowanym dodatkowym kabelkiem. czyli prawie to samo co 

55 minut temu, MobyDick napisał:

tylko daje możliwość testowania różnych kabelków jako zworki.

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...