Skocz do zawartości

Jaki sub do melodika 40 mk3 i onkyo 8250?


Lokers

Recommended Posts

Mam zestaw stereo z tematu. W muzyce jest ok, bas w sam raz, chciałbym jednak mieć mocniejszy bas w czasie oglądania filmów. Jednocześnie chciałbym by sub był dobrze zgrany z resztą. 

Obecnie myślę nad:

+ tannoy ts10 

+ jbl es250

+ Koda sw 1000 v2 

+ magnat 302a 

 

Budżet do 1000 zł, w grę wchodzą używki. Polecicie coś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, możesz to zrobić na dwa sposoby. Albo szukać subwoofera do stereo i korzystać z niego i w stereo i w KD. Albo możesz kupić do KD i tylko tam używać. Wtedy masz dużo większe spektrum wyboru. Jeśli możesz pojeździć subem po pokoju i masz przestrzeń, polecam Ci kupić coś do KD z bogatszymi opcjami regulacji. Chociaż w tej cenie będzie ciężko, ale masz w amplitunerze zapewne sporo możliwości regulacji. 

Jeśli miałbym Ci polecić coś zamkniętego do stereo to taki - troszkę dołożysz, troszkę zrabatujemy i będziesz zadowolony

https://sklep.rms.pl/fyne-audio-f3-8-f38-subwoofer-aktywny-425w

Jeśli KD to taki

https://sklep.rms.pl/klipsch-r-120sw-r-120sw-subwoofer-aktywny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam, może się komuś przyda... Miałem podobny problem, czym uzupełnić dół bo z  bl40 mk3 jestem zadowolony z ich melodyjności ... po wielu trudach znalazłem złoty środek, Klipsch SPL120. Zgrały się idealnie i to nie tylko do kina, także w stereo utwory zyskały nowej jakości. Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...