Skocz do zawartości

Amplitunery - dylemat - proszę o rady


Adi17

Recommended Posts

Witajcie!
Zamierzam zmienić swój sprzęt na coś nowszego. Obecnie gram na amplitunerze Technics SA-AX 530 + dvd Philips 952 i zestaw kolumn Technics'a. Sprzęt ma około 10 lat icon_smile.gif Ze względów finansowych nie będzie kupowany od razu cały zestaw tylko systematyczna wymiana w ciągu 6 miesięcy. Na pierwszy ogień pójdzie wymiana dvd, ale ponieważ chciałbym mieć dvd tej samej firmy co amplituner więc więcej uwagi poświęcam teraz nad wyborem amplitunera, który powinien być do 1,700 pln.
Do nagłośnienia jest pokój wielkości 25 - 30 m2. Zależy mi na dobrym graniu stereo ponieważ stosunek muzyki do filmów jest 65/35 %. Ale przy filmach też mogłoby to pięknie chodzić icon_smile.gif Najczęściej słuchaną muzyką jest hip hop, neosoul, soul, funk... Lubię ciepłe brzmienie, z miękkim basem... bez dudnienia icon_wink.gif
Jeżeli chodzi o nowy nabytek to pierwszy wybór był: Denon AVR 1907/1909 + dvd Denon 1930/1940 + zestaw kolumn Jamo S606 lub Yamaha RX-V 661/663/861 + dvd 661/663 + zestaw kolumn Jamo S606.
Czytałem kiepskie opinie o Denon xx08, czy to prawda?
Co sądzicie o tych zestawach, które podałem? Może macie inne propozycje?
Dziękuję za wszelkie pomocne rady...
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...