Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Miniwieży


damien5

Recommended Posts

Witam!

Bardzo proszę o pomoc w wyborze miniwieży, ponieważ im więcej czytam opinii na forach, Ceneo, Skąpcu itp. tym mniej jestem zdecydowany...

Otóż, wieża ma przede wszystkim służyć do słuchania muzyki jednak chciałbym mieć także możliwość oglądania filmów DVD. Słucham głównie muzyki klasycznej, filmowej, jazzu i od czasu do czasu czegoś w rodzaju Safri Duo i Fatboy Slim. Bardzo wiele moich nagrań to MP3. Maksymalna kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć na sprzęt to 1500 zł.
Jeśli chodzi o konkretne modele, to brałem przede wszystkim pod uwagę Yamaha Pianocraft E810. Jednak martwi mnie w niej ogromna (podobno) trudność obsługi MP3. Poza tym zastanawiam się, czy do MP3 to cacko nie jest ZBYT dobre (czy nie będzie słychać wszystkich niedoskonałości tego formatu; najniższa jakość w jakiej posiadam MP3 wynosi 192 kbps).
Drugim modelem, który wpadł mi w oko jest Philips MCD716. Nie ma jednak na jego temat wiele opinii (te nieliczne, które znalazłem są pozytywne).
Zastanawiałem się także nad zakupem samych kolumn i subwoofera od wieży Philips MCD709 (http://allegro.pl/item499404607_zestaw_glosnikow_do_kina_philips_2_1_mcd_709.html), o których czytałem same rewelacje- jednak co do nich wtedy dokupić?

Macie może jakieś inne propozycje lub rady? Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc bo już naprawdę nie wiem co wybrać:-/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...