Skocz do zawartości

Budżetowe HIFI do domu


oskar777

Recommended Posts

Witam, planuję zakupić w miarę niskobudżetowy sprzęt hifi do salonu, który jest słabo wygłuszony i posiada wymiary ~10x8m.

Chodzi mi o typowy system 2.0 z niskimi (jeśli chodzi o wysokość) kolumnami (nie podłogowe).

Z uwagi, że testowałem już te kolumny skałaniam się ku Adam Audio T7V (tak wiem, są to minitory studyjne).

Do tego chciałbym dorzucić jakis zintegorowany wzmacniacz i odtwarzacz CD.

Wstępnie zainterswoany jestem zestawem Cambridge Audio Topaz AM10 + CD10.

Cena powyższego (łącznie z kolumanmi) to ~4000zł i mniej więcej w tej kwocie poszukuję rozwiązania.

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośobą o propozycje takiego zestawu (wzmacniacz, odtwarzacz, kolumny).

Zdaję sobie sprawę, ze temat był juz wałkowany, ale inaczej nie uzyskam speronalizowanego ustawienia, które razem będzie tworzyło sensowną całość (w tej niskiej półce kosztowej).


Dziękuję z góry,

Pozdrawiam /Oskar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adam Audio T7V to dwudrożny monitor studyjny, przeznaczony do użytku w bliskim polu". Internety tak piszą o tych kolumienkach. A Ty drogi autorze wątku chcesz nimi nagłośnić 80 metrową halę? Chyba, że masz tam jakiś kącik w którym pracujesz czy wypoczywasz i monitory te mają Ci umilać czas spędzany przy tej pracy czy też odpoczynku. Może pokażesz jakiś rzut albo zdjęcie pomieszczenia, w którym sprzęt ma grać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...