Skocz do zawartości

Nowy amplituner kina+stare kolumny od Technicsa


maverick2005

Recommended Posts

Pytanie czysto techniczne, znajomemu padła stara wieża Technics,ma do niej oryginalne kolumny 5.0, ponieważ żona blokuje mu trochę fundusze 😉, chcę na razie kupić amplituner kina i podłączyć tymczasowo stare kolumny,a później jak tylko budżet pozwoli zakupić nowy komplet kolumn,

Pytanie,czy można podłączyć na razie te kolumny bez obaw uszkodzenia amplitunera?

Wrzucam specyfikację kolumn:

received_179978363103184.jpeg

received_605347813343309.jpeg

received_163972438357592.jpeg

Edytowano przez maverick2005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

57 minut temu, S4Home napisał:

W amplitunerach nie da się tak podzielić pasma. Nie kombinuj

Nie kombinuję, dlatego pytam,znajomy poprostu nie może namówić żony na zakup odrazu całego sprzętu (jej odpowiedź:no przecież masz kolumny), stąd moje pytanie,teraz wiemy jak się sprawa ma i może ona też mając informację że się nie da zmieni zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam to pierwsze 😁. A tak na poważnie to trochę się nie dziwię tym żonom. Ma jakąś tam swoją wizję salonu a tu facet wjeżdża z dwoma (co najmniej) kolumnami, wzmacniaczem, odtwarzaczem i Bóg wie czym jeszcze. Kiedy patrzysz na ilość kosmetyków, ubrań czy butów żony nie zadajesz sobie nigdy pytania "po co"? 😋? Sztuka jest żyć w symbiozie i akceptować swoje "pasję". Ale jak widać nie wszędzie tak jest 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

chłopaki do salonu audio :)

Jestem za👍

 

4 godziny temu, Markcox napisał:

jak tak czytam o tych forumowych żonach w różnych tematach, to dochodzę do wniosku, że albo ja ze swoją w totka wygrałem

Fakt, żeby w życiu być tak upartym i blokować fajne audio,ja na szczęście tego problemu nie mam.moja zawsze mówi jak nas stać,a jest ci to potrzebne to kupuj z życia trzeba też w miarę możliwości korzystać,a później kiedy w grobie,tam nam to już nie będzie potrzebne.

 

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

A tak na poważnie to trochę się nie dziwię tym żonom

A ja właśnie się dziwię, rozumiem wygląd, aranżacje wnętrz itp.,ale też do przesady,to w życiu nie jest najważniejsze, dobrze dobrany sprzęt również potrafi być ozdobą salonu. Przeważnie opór kobiet jest taki bo w większym % jest im to nie potrzebne,mojej też ,ale jak ona twierdzi dlaczego ma mi bronić tego jak również też pracuję na to.

2 godziny temu, seba3002 napisał:

Sztuka jest żyć w symbiozie i akceptować swoje "pasję". Ale jak widać nie wszędzie tak jest 😊

I to jest najlepsze podsumowanie naszych wywodów w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było inaczej. Jeśli kobitka poznaje już takiego fanatyka i widzi o tym wcześniej. to musi to akcetowac. Przez okres poznawania się wie że z tym nie wygra.

A jeśli parka się poznaje 5 lat ze sobą. Chłopina nigdy słowa o audio nie powiedział a grał na słuchawkach seinhaisera za 100 zł i nagle wyjeżdza z dużym kinem w domu to są takie efekty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...