Skocz do zawartości

Audio over HDMI


J-B

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem w trakcie zakupu amplitunera (tzn dopiero po wypłacie) który będzie współracował z :
M-AUDIO HCS-9900 MK II,
Panasonic TH-46PY8P
N box
Pioneer DV300

co do muzyki to
- metal
-rock
- industrial

filmy
- to co na Nce
- dvd horrory, thrillery, sc-sfi

wszystko bedzie stało w pokoju 4x5m
chciałbym jak najmniej skomplikowanie czyli wszystko łączone po hdmi

Warunek był by ten amplituner posiadał HDMi i przepuszczał przez niego obraz jak i głos
koledzy z forum hdtv poradzili mi :
Onkyo TX SR 506
lub
Yamaha RXV 463
dodam iż chciałbym sie zmieścic w kwocie 1200zł

Zdecydowałem sie już na Onkyo 506 gdyż jestem kompletnym laikiem i takie podłączenie jak Hdmi obrazu i dz2ieku wydaje mi sie najoptymalniejsze, biorąc pod uwage że w przyszłości chciałbym podpiąć Blue Ray , dzisiaj wyczytałem na ceneo iż ktoś zakupił ten model i sie okazało że nie posiada on audio over hdmi co mnie bardzo zdziwiło i praktycznie skresliło moje plany. ponoc ta funkcję ma Wersja 576


Cytat

Jedna niedogogność: sygnał dzwiękowy przychodzący przez HDMI nie jest puszczany na głośniki. To mały problem, bo wystarczy podłączyć sobie kablem koaksjalnym. Wersja 576 amplitunera nie ma tej niedogodności, ale jest o 200 zł droższa.



Bardzo bym prosił o odpowiedz jak to wreszcie jest czyu ten Onkyo 506 naprawde nie puszcza dzwieku po hdmi czy gośc sie nie zna.

Jesli nie to bede szukał czegoś innego, być może Onkyo 606 lub yamahe 663 ale wątpie bym dał rade przekupic żone icon_sad.gif

bardzo prosze o odp i z góry dziekuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedna niedogogność: sygnał dzwiękowy przychodzący przez HDMI nie jest puszczany na głośniki. To mały problem, bo wystarczy podłączyć sobie kablem koaksjalnym. Wersja 576 amplitunera nie ma tej niedogodności, ale jest o 200 zł droższa.

Bardzo bym prosił o odpowiedz jak to wreszcie jest czyu ten Onkyo 506 naprawde nie puszcza dzwieku po hdmi czy gośc sie nie zna.



Tak to prawda kontaktowałem się infolinia serwisu onkyo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...