Skocz do zawartości

Pytanie o odtwarzacz cd


Gość

Recommended Posts

Witam.Panowie chciałem zapytać mam do kupienia zadbany odtwarzacz cd PHILIPS CD604 - TDA1543 - CDM-4/19 podobno laser tam działa w polu magnetycznym.Co wy sądzicie o tym urządzeniu?może miał ktoś do czynienia?warto to kupić zamiast nowego do 1500zł?Gość który chce mi go sprzedać twierdzi że to stara szkoła sprzętu i w tym przedziale cenowym to wszystkie nowe

odtwarzacze połknie z butami.Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz 67 SE. Około 450 zł. Z oryginalnym pilotem w ładnym stanie. Lasery dostępne. 

Daj link do aukcji. 

A ile gość chce? 

Za tego Philipsa 100 - 200  zł maksymalnie. Nie wiem czy lasery dostępne. Musiałbyś sprawdzić. 

Chińskie nowe lasery 20-40 $ na ebay.

Ja bym odpuścił.

Dolicz Przesyłka z Chin lub Hongkong + cło. Całość przewyższy wartość odtwarzacza. A to jeszcze nie koniec. Bo przydałby się serwis. Np poprawa zimnych lutów, ewentualnie wymiana zużytych elementów. Koszt za serwis od 100 zł w górę + części. 

archiwalna aukcja za 120 zł, brak ofert kupna. 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/odtwarzacz-cd-philips-cd-604-i7560153723.html

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, 1Ender napisał:

Negocjuj cenę. 

Gość nie odpowiada.Kupiłem marantz cd63se wygląda jak nowy facet mi zdjęcia wysłał.Z pilotem i oryginalnym pudełkiem.Sprzęt podobno mało grał.Kupiłem za 250zł to chyba warto.A tak z ciekawości to macie jakieś info jakie różnice po między 63se A 67se?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...