Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe podłączone do 2 urządzeń jednocześnie


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taki pomysł, żeby podłączyć słuchawki bezprzewodowe do komputera i laptopa jednocześnie (tak abym mógł słuchać czegoś na laptopie i grać na komputerze), przeszukałem internet i nic nie znalazłem na ten temat. Moje przemyślenia są takie, żeby słuchawki podłączyć do dwóch transmiterów tylko nie wiem jak to zrobić, a jak by mi się udało połączyć, jak by to miało działać, może tutaj się ktoś bardziej zna na tym.

Dodam, że nie mam słuchawek bezprzewodowych, ponieważ właśnie tak mam połączone słuchawki przewodowe i rozmyślam jak by to miało wyglądać ze słuchawkami bezprzewodowymi, jeżeli w ogóle da się coś takiego zrobić.

Edytowano przez krzychbandyta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to takie rozwiązanie nie nadaje się do zrealizowania. Wiele słuchawek bluetooth posiada multicasting, jednak nie jest możliwa transmisja głosu z dwóch urządzeń równocześnie. Możesz np. słuchać muzyki z laptopa i odebrać połączenie gdy ktoś zadzwoni na telefon. Słuchawki bluetooth dość słabo nadają się z resztą do grania. Potrzebne były by przynajmniej takie które obsługują dźwięk aptX LL, ze względu na buforowanie w tej technologii i wynikłe z tego nietopnienia dźwięku. Jedyna możliwość realizacji czegoś takiego, to po podłączyć 2 komputery do miksera ( bywają bardzo proste i tanie ), a ten do nadajnika bezprzewodowego. W ten sposób każde słuchawki bezprzewodowe powinny się jakoś sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...