Skocz do zawartości

Kable głośnikowe do 500zł.Jakie???


zaja77

Recommended Posts

Witam.
W końcu zdecydowałem się na zakup wieży Teac DR-H300 oraz kolumn Dynaudio Audience 42 i pojawił się kolejny problem jakie kable glośnikowe.Jestem w stanie przeznaczyć około 500zł nie muszą być nowe mogą być używane o długości około 2-2.5m,wiem że do tego sprzętu z ceną kabli się troche wygłupiam,ale co tam może będę miał większy wybór i będę bardziej zadowolony.Mam kilka propozycji;

Audionova Illuminator

AUDIOQUEST GIBRALTAR

Van Den Hul D 352

KIMBER 4TC

Jeśli ktoś ma inne sugestie będę wdzięczny oraz za poradę które lepsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, kolego, jest następujące: czym spinasz klocki, jaki dźwięk masz w chwili obecnej i co chciałbyś osiągnąć po zmianie kabli!

Udzielenie odpowiedzi na powyższe pytanie pozwoli w miarę sensownie Cię nakierować!

Wieki temu, gdy byłem posiadaczem kolumn Dunaudio Audience 50 w zestawie z Rotelem RA 980BX i Onkyo DX 7511 z powodzeniem służyły mi właśnie wymienione przez Ciebie kable Van den Hull D 352.

Niemniej te kabelki, jakkolwiek generalnie dobre, wycofują leciutko górę pasma i poluzowują leciutko zakres basowy i zabierają delikatnie dynamikę.

W trakcie zmian w systemie zastąpiły je kable srebrne, które otworzyły dźwięk przekazująć znacznie więcej detali, także tych związanych z akustyką nagrań. Ale to już wyższa szkoła jazdy  icon_wink.gif

Innych kabli wymienionych przez Ciebie nie gościłem w systemie.

Pozdrawiam



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...