Skocz do zawartości

Quadral Rhodium 500


luk1982

Recommended Posts

Cześć,

obecnie do kolumn Quadral Rhodium 500 - mam podpięty pioneer sx-n30ae. Planuję wymienić wzmacniacz na trochę lepszy.

Wstępnie myślałem o:

cambridge audio cxa60

NAD C338

Dodatkowe informacje:

- źródło dźwięku: tylko serwisu typu tidal, deezer + chromecast (90%), oraz TV (10%)

- wcześniej testowałem 2 wzmacniacze od yamahy i kompletnie mi nie podchodzą,

- pewnym ograniczeniem jest też głębokość szafki na której będzie stał wzmacniacz - 40 cm (w 40 cm musi się zmieścić sprzęt razem z podpiętymi kablami)

Czy wspomniane przeze mnie wzmacniacze to dobry wybór dla tych kolumn? Macie może jakieś inne propozycje w kwocie do 3000 zł? Mogę przekroczyć lekko budżet jeśli faktycznie warto.

Chciałbym zawęzić krąg do 2-3 modeli i potem posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kategorii cenowej znajduje się Audiolab 6000a, który charakteryzuje się rewelacyjnym stosunkiem jakości do brzmienia. Jest to cieplejszy charakter z zachowaniem odpowiedniej dynamiki. Brzmienie jest szczegółowe i mamy świetna prezentacje sceny dźwiękowej. Dodatkowo wzmacniacz posiada wbudowany na prawdę dobrej klasy przetwornik cyfrowo analogowy oraz moduł bluetooth. W takim przypadku załatwiasz wszystko tym wzmacniaczem. 

Alternatywą może być Vincent sv500 lub Atoll in100 jeśli chciałbyś zwiększyć dynamikę.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...