Skocz do zawartości

Proszę o dobór przewodów do zestawu AV ONKYO TX-RZ710 audio HRS-85 5.1 plus SUB-850 MKII (aktywny)


Zibi

Recommended Posts

Witam wszystkich ;)

Posiadam zestaw jak w temacie:

AV ONKYO TX-RZ710 audio HRS-85 5.1 oraz SUB-850 MKII (aktywny) 

Pokój wymiary 4x4 

Jak najlepiej i najefektywniej rozmieścić taki zestaw, jakie kabelki do niego zakupić (do 30 zeta za metr i łączący sub z ONKYO do 200 zeta ) oraz oczywiście jak to wszystko najlepiej połączyć ze sobą i skonfigurować ONKYO 

Przyznaje bez bicia że nie jestem jakimś audiofilem ;) i ma on służyć do kina domowego i słuchania muzyki Czyli tak bardziej uniwersalne zastosowanie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój właśnie przygotowany do malowania więc kiepsko z fotkami 😉 na ścianie gdzie będzie sprzęt (telewizor i ONKYO) z lewej w rogu drzwi przed telewizorem kanapa narożna Siedząc na kanapie z prawej drzwi balkonowe z oknem na środku ściany symetrycznie  A za kanapą z tyłu również okno symetrycznie na środku Lewa ściana szafa 3/4 powierzchni (widok z kanapy) Telewizor umieszczony na szafce rtv wys ok 50 cm Jaka średnica przewodów 2.5 mm2 powinna być chyba ok? Dodaje jeszcze schemat połączeń jaki dostałem w instrukcji sub-a 

IMG_20200209_121125.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Szkoda że to tego amplitunera wziąłeś te MAudio :/

Tu kabel nic nie zmieni. Weź tani a solidny PROCAL LS 25

A co polecasz pytam z ciekawości bo raczej i tak na razie nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe koszty niestety 😔 

Ale w jakieś rozsądnej cenie zestaw jak już 😉

Edytowano przez Zibi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 11.02.2020 o 16:32, S4Home napisał:

Jak będziesz chciał wymienić to pisz. Ceny i oferta jest zmienna. Na dzisiaj kup procab i już

Przecież nie będę kupował 2 razy przewodu głośnikowego lepiej chyba raz i przyzwoity 

I jakis model zestawu głośnikowego dla mojego onkyo też można polecić Czy to tak ciężko?

Zestaw może być do kwoty 3 - 5 tyś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam :/

Dnia 10.02.2020 o 21:00, Zibi napisał:

A co polecasz pytam z ciekawości bo raczej i tak na razie nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe koszty niestety 😔 

 

19 godzin temu, Zibi napisał:

I jakis model zestawu głośnikowego dla mojego onkyo też można polecić Czy to tak ciężko?

No to masz te kolumny czy ich nie masz? Zmieniasz je czy ich nie zmieniasz? Gadamy o kablach czy o kolumnach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...