Skocz do zawartości

Wzmacniacz/głośniki


Recommended Posts

Witam. Kupiłem głośniki Monitor Audio Bronze 2 i suba jamo sub 210 (aktywny) 

Przyszedł czas na wzmacniacz. Mam do wydania 2000/2300zł myślę o nowym, pytanie jaki!

2.1 ,sieciowy, do 100w 

Myślałem o Yamaha, marantz, h/k

Pomocyyyy

Edytowano przez Głośniki A wzmacniacz
Błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Możliwości masz wiele. Monitor Audio Bronze 2 to detaliczne brzmienie ze świetna prezentacją sceny dźwiękowej. Polecam do tych kolumn NAD c326bee lub Pioneer a40ae i do każdego z nich dokupić Yamahe wxad10 lub Klipsch Gate aby nadać opcję sieciowe. Będzie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż amplituner stereo. 

Jeśli chciałbyś mieć wszystko w jednym to zwróć uwagę na Onkyo TX 8270. Zgranie z Bronze 2 jest bardzo dobre i jest to częsty wybór wśród naszych klientów.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Q21 napisał:

Witam,

Możliwości masz wiele. Monitor Audio Bronze 2 to detaliczne brzmienie ze świetna prezentacją sceny dźwiękowej. Polecam do tych kolumn NAD c326bee lub Pioneer a40ae i do każdego z nich dokupić Yamahe wxad10 lub Klipsch Gate aby nadać opcję sieciowe. Będzie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż amplituner stereo. 

Jeśli chciałbyś mieć wszystko w jednym to zwróć uwagę na Onkyo TX 8270. Zgranie z Bronze 2 jest bardzo dobre i jest to częsty wybór wśród naszych klientów.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

witam. 

Nie ukrywam że interesuje mnie amplituner kompletny bez dodatkowych urządzeń, ONKYO jest ok. może jeszcze jakieś pomysły.

dodam jeszcze że procesor dźwięku byłby wskazany,

fajnie jak w muzyce  wyczuwalny   jest niski ton jak i wysokie pasmo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...