Skocz do zawartości

Zmiana 5.0 na stereo lub 2.1


Grzegorz Drzewko

Recommended Posts

Witam. Zmieniam swoje kino na zestaw stereo lub system 2.1 amplituner już mam jest nim Onkyo tx 8150. Salon ma 22m2 muzyka jaka słucham to głównie hip hop i house ale nie stronie też od innych gatunków.. Czasem jakiś dobry film.. Co do głośników to mam kilka opcji, jeśli chodzi o typowe stereo znalazme nowość na rynku audiosymptom model m6 lub mocniejszy m8 ew Jamo C95.. Jeśli chodzi o system 2.1 myślałem o audiosymptom m6i lub heco aurora 300 plus jakiś sub do uzupełnieniu. Amplituner już mam kupilem go w dobrej cenie a opinie też ma całkiem pozytywne. Proszę o jakieś sugestie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiosyoton musisz sprawdzić od dystrybutora tak to działa. I tylko tak dostaniesz odpowiedź. Ja natomiast polecam.

Heco aurora 700 albo mniejsze melodika bl40mkIII bo pamiętaj z subem do stereo wyjdzie znacznie drożej. 

A jak monitory to oberon 3, bronze 2 albo rewelacyjne dynaudio emit 20

Pozdrawiam i zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiosymtom to brzmienie w kierunku klipsch. Do kina domowego dadzą radę natomiast w stereo może być za ostro. Zważywszy na Twoje pomieszczenie i preferencje brzmieniowe zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą Heco Aurora 700 lub Monitor Audio Bronze 6. 

Z monitorów odpowiednio Heco Aurora 300 lub Monitor Audio Bronze 2. Alternatywą mogą być także Indiana Line Tesi 261. 

Do takiego metrażu proponowałbym kolumny podłogowe, ponieważ będą grały swobodniej i zaprezentują zdecydowanie więcej niż monitory. 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...