Skocz do zawartości

Najlepsze true wireless


Recommended Posts

Witajcie,tak jak w tytule myślę, że warto podyskutować w tym temacie,tym bardziej,iż  z pewnością jest bardzo rozwojowy.Ciekawią mnie opinie na ten temat - czy takie np. Master&Dynamic za ponad 1000 zł są warte swojej ceny ,i faktycznie sporo lepsze od np. kosztujących 350zł Pioneerów?Ciekawią mnie opinie osób które jakość dźwięku w takich słuchawkach mogą porównać do tych po kablu.Niestety nie znalazłem ciekawego porównania np 10 modeli sparowanych z tym samym urządzeniem,a co test to czytam,że te i te są najlepsze i takim sposobem mamy kilka najlepszych modeli na rynku,a jak to się ma do prawdy to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by posłuchać i samemu ocenić :) . W reklamach wszystko jest najlepsze. Słuchawki które są bardzo dobre za 350 zł mogą już nie być tak dobre w stosunku do dobrych za 1000. Pozostaje jeszcze kwestia preferencji dźwięku i ergonomii. Wtedy może się zdarzyć że te tańsze będą bardziej pasowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2020 o 22:08, MobyDick napisał:

Trzeba by posłuchać i samemu ocenić :) 

O właśnie to! :) 

Jeśli do kwestii preferencji brzmieniowych i muzycznych, a także różnic wynikajacych z indywidualnej fizjonomii uszu słuchaczy, dodasz jeszcze takie czynniki jak moda, funkcjonalność czy konkretne zastosowanie, to dyskusja może obrać praktycznie każdy kierunek. Można zaproponować równie silne argumenty za AirpodsPro jak i Sony czy Jabrą, podobnie z nausznymi Bose 700, QC czy serią Sennheiser momentum.  

Co innego wybierzesz do biegania/siłowni, co innego do słuchania muzyki w domowym zaciszu, a co innego do odcięcia hałasu w komunikacji miejskiej... A jeśli potraktować słuchawki wręcz jak biżuterię, to wybór otwiera się jeszcze bardziej. 

Przy założeniu, że priorytetem jest jakość dzwięku, obecnie skłaniałbym się ku twierdzeniu, że przy wyborze czegokolwiek "true wireless" trzeba mieć solidny punkt odniesienia w słuchawkach przewodowych. Głównie dlatego, żeby trzeźwo ocenić stosunek jakości dzwięku do kwoty, jaką chcemy wydać na konkretny sprzęt. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...