Skocz do zawartości

prośba o pomoc w doborze odtwarzacza cd , cd(dvd)


Dziki Bil

Recommended Posts

Witam. posiadam zestaw pioner SXN30AE z Magnatami shadow 203 chiałabym pod tego pineera dokupic odtwarzac cd . ten pioneer nie ma wyjscia hdmi więc potrzebuje cos z wyjsciem optycznym. myślałem o Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S3700B no ale właśnie jest problem z podłączeniem bo on nie ma optyka. Możecie doradzić coś za rozsądne pieniędze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na streamerze zupełnie. na czym to polega? jeśli chodzi o strumieniowanie z spotify  czy tidal to jednak opcja tidal hifi jest dośc droga ( 40 zł miesiecznie)  a ja włąsciwie mam i tak parę tylko ulubionych płyt które słucham i tak duża biblioteka nie jest mi potrzebna. Chcę coś co mogę podłączyc bezpośrednio pod amplituner . Czy ten powyższy odtwarzacz sony podłącze pod amplituner do słuchania muzyki?  ewentualnie  SONY BDP-S1700 który ma już wyjscie optyczne,  To byłaby dobra opcja?  ewnetualnie co innego. To ma służyc zasadniczo do słuchania muzyki , do filmów nie potrzebuje .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość streamowania ale jednak tak jak napisałem powyżej spotify i tidal jest rozwiązaniem takim sobie.  Taak mam optyka dlatego właśnie pytam o tego soniaszka :SONY BDP-S1700  lub  Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S3700B bez optyka ale chyba wtedy mogą podłączyć rca ? czy tą bedą dobre rozwiązania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował z wyjściem optycznym. Moim zdaniem DAC w ampli będzie lepszy niż ten w odtwarzaczu Blu Ray. Poza tym przychylam się do sugestki kolegi @1Ender. Na allegro możesz kupić tanio konto hifi Tidal. A zmiana playlist czy ulubionych raz w roku to nie jest aż tak wielka tragedia. Za to muzyki masz całą masę, bez ograniczania się do kilku artystów. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...