Skocz do zawartości

wieża Yamaha z końca lat 80-tych


kaczor

Recommended Posts

Witam,
W zasadzie jak w tytule icon_smile.gif
Mam zamiar zbudować sobie zestaw klasycznej wieży firmy Yamaha. Wieży takiej jakie budowało się w końcówce lat 80-tych (koło roku 87)

Zestaw budowany będzie wokół CD-ka CDX-1100 i wzmacniacza AX-900, czyli flagowych modeli (przynajmniej według mojej wiedzy) Yammy z tamtego okresu.

Chciałbym aby reszta klocków też była flagowcami icon_smile.gif

W skład wymarzonego zestawu powinien obowiązkowo wejść Deck i tu mój typ K-1020, tuner T-1000 lub TX-900.

Nieśmiało myślę sobie również o super nieaudiofilskim, za to niezbędnym w "rasowych" wieżach z tamtych lat, wynalazku typu korektor graficzny i tu moje typy

EQ-500, EQ-630 lub GE-60

Chętnie posłucham opinii o dokonanym wyborze oraz sugesti w odniesieniu do przyszłych klocków czyli Deck, Tuner i Korektor
Pozdrawiam

PS. Prośba do Moderatora - w tytule zrobiłem błąd marzenia pisze się przez RZ, ale nie wiem jak to poprawić - proszę o korektę icon_redface.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością musi to być Yamaha icon_smile.gif No po prostu mam słabość do tej marki - może dlatego, że z tej stajni pochodził mój pierwszy porządny sprzęt?
CD-ek i wzmacniacz są jakby poza dyskusją jako, że je posiadam.

A dlaczego, wzdycham do wieży "jednomarkowej" - takiego składaka od sasa do lasa mam.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...