Skocz do zawartości

Raz jeszcze bluetooth


Recommended Posts

Ahoj.Po 1 z góry dziękuję dla MobyDick'a za cierpliwość i wyrozumiałość dla moich laickich  pytań. Po 2 uważam, że jeśli czym więcej w danym temacie się napisze tym lepiej " dla przyszłych pokoleń".Po 3 ciągle szukam i porównuje i wraz z Waszymi odpowiedziami szukam nowych rozwiązań.Tym sposobem trafiłem na mobilne odtwarzacze z wifi i bluetooth.Jeśli z smartfonem trzeba tyle kombinować to może średniej klasy odtw okaże się muzycznym zbawieniem.Przeglądając ofertę znalazłem Pioneera xdp 02u z wifi i bluetooth,odtwarzacz który myślę pociągnie też i większe słuchawki.I teraz najważniejsze czy łącząc większe słuchawki  np Pioneer SE-MS9BN przez bt z ww odtwarzaczem zagra to lepiej aniżeli łącząc te słuchawki również bt z flagowym smartfonem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą w obu przypadkach używane te same kodeki to słuchawki bluetooth powinny zagrać tak samo. Myślę ze niepotrzebnie kombinujesz ze sprzętem przenośnym. Jeśli chcesz słuchawki dokanałowe to Up4 powinien wystarczyć. Jeśli chcesz głośnego łojenia na dużych słuchawkach to szukaj wzmacniacza stacjonarnego do nich. Pioneer SE-MS9BN są znane z bardzo lekkiego i jasnego brzmienia. To zupełnie nie to czego szukasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...