Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kolumn + wzmacniacz


czekuto

Recommended Posts

Witam . Na wstępie zaznaczę że jestem zielony w temacie (dlatego piszę na forum) . Poszukuje wzmacniacza i kolumn do mojego pokoju . Pokój około 20 m zależy mi na sprzęcie dobrym jakościowo dlatego mam przeznaczone około 4 tyś . Słucham zazwyczaj muzyki klubowej i elektronicznej czasami rap . Sprzęt musi posiadać bardzo mocny bas zależy mi raczej na kolumnach stojących .

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

biorąc pod uwagę Twoje preferencje, spójrz na wzmacniacz NAD C326 BEE, który połączyłbym z kolumnami Heco Aurora 700, ewentualnie trochę drożej z zestawem Monitor Audio Bronze 6. Natomiast jeśli budżet nie jest sztywny i możesz go trochę zwiększyć, spójrz na zestaw Focal Chorus 716 lub zdecydowanie najlepiej pod względem jakości dźwięku duńska kolumna System Audio Saxo 40.

Heco to ciepłe, plastyczne, dynamiczne granie. Monitor Audio zagrają bardziej swobodnie. Focal to dynamika, moc i dużo energii. System Audio to moim zdaniem klasowo najlepsza kolumna. Oferuje równe, dobrze dociążone granie ze świetne wpasowanym, nisko schodzącym basem. Powinno Ci się to podobać.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czekuto napisał:

 

Witam . Na wstępie zaznaczę że jestem zielony w temacie (dlatego piszę na forum) . Poszukuje wzmacniacza i kolumn do mojego pokoju . Pokój około 20 m zależy mi na sprzęcie dobrym jakościowo dlatego mam przeznaczone około 4 tyś . Słucham zazwyczaj muzyki klubowej i elektronicznej czasami rap . Sprzęt musi posiadać bardzo mocny bas zależy mi raczej na kolumnach stojących .

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A co będzie głównym źródłem i czy będziesz chciał podłączać wzmacniacz do tv? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

To zmień źródło dźwięku. TV nadaje się do imprezek przy alko ale nie do słuchania muzyki.

NAD 326 BEE + Yamaha WXAD 10 (Spotify i Tidal) + Heco Aurora 700. Basu Ci nie braknie będziesz miał potężne zejście w elekotrnice a i do tego podejdą do innych gatunków.

Ewentualnie Magnat Signature 507 i do tego Marantz PM6006. Ten am wejscie cyfrowe więc możesz podłączyć Chromecas Audio (tańszy) albo Malinke, która będzie iec dodatkowo USB.

Pozdrawiam i zapraszam po wyceny.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...