Skocz do zawartości

Problemy z JBL flip 5


Karol Rorat

Recommended Posts

Głośnik od włączenia low frequency zablokował sie wszystkie diody się
Dioda od ładowania świeci się z jednej strony na różowo i nie wiem co zrobić przyciski prawdopodobnie nie reagują ponieważ  probowalem różne kombinacje restartu jakieś piecio clicki ale to nie pomogło pomocy niech się wypowie jakąś doświadczona osoba która ma flip 5 i wie jak naprawić ten problem bo w internecie nie ma takich problemow do JBL flip 5 only 3,4.

IMG_20200213_222839.jpg

IMG_20200213_222829.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś tak zawiesił Soundtouch. Nikt wcześniej nie miał takiego przypadku nie wiem jak to zrobiłem.

Musiałem zdejmować gumkę od dołu i go rozkręcać na szczęście bateria była do odłączenia. Tak zrobiłem, podłączyłem i działał.

Powinieneś mieć instrukcję jak zrobić twardy reset. Od tego zacznij. Kombinacja dwóch guzików. U mnie nie pomogło dlatego musiałem zrobić drastyczne kroki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Miałem bardzo podobny problem, taki że zaczęło brakować baterii i w tym czasie kiedy zatrzymałem piosenkę to się rozłączył i już więcej nie dało się z nim połączyć, tak samo tez się nie chciał wyłączyć i nie reagował na nic, świeciła mi się dioda power i diody tego obramowania, albo robicie hard reset, czyli przycisk "bluetooth" i "+" jednocześnie albo możecie też zmusić do wyłączenia przez naciśnięcie jednocześnie obu i przytrzymanie przez jakiś określony czas przycisków "power" i "bluetooth", tak długo aż się wam nie wyłączy i potem spokojnie można włączyć i działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 year later...
Dnia 2.06.2021 o 08:33, Ilona01 napisał:

Witam. Mam głośnik Jbl flip 5. Niepokoi mnie dioda ładowania, cały czas mruga podczas ładowania i nie gaśnie. Też tak macie? Czy coś jest nie tak?

Mam taki sam problem i glosnik się nie chce ładować tylko mruga czy już rozwiązałaś ten problem? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...