Skocz do zawartości

Problem z Onkyo CS-325


damien5

Recommended Posts

Od wczoraj mam wieżę Onkyo CS-325. Przeczytałem i nasłuchałem się o niej wiele dobrych opinii. Nie spodziewałem się audiofilskich rewelacji ale miałem nadzieję, że będzie grać znacznie lepiej od miniwieży LG za 300 zł. I przeżyłem mały szok; otóż, nie dość, że dźwięk nie powala mnie na kolana to zwyczajnie mnie rozczarowuje - jest głuchy, przy niektórych utworach brzmi jakby nagranie odbyło się w łazience... W dodatku napęd pracuje moim zdaniem wyjątkowo głośno jak na sprzęt tej klasy - przy MP3 napęd jest chwilkę cicho i 3 sekundy syczenia, cisza i znowu syczenie i tak cały czas. Nie jest to wyjątkowo głośne ale jednak uciążliwe.
Błagam o pomoc - czy to ja spodziewałem się zbyt dużo po tej wieży czy może z moim egzemplarzem jest jednak coś nie tak? A może sprzęt potrzebuje czegoś w rodzaju 'wygrzania się'? Już sam nie wiem;-/ Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zwykle w mini wieżach najsłabszym elementem są głośniki.Może weź ją pod pachę do jakiegoś kolegi i podłącz pod lepsze kolumny.Jak wtedy nie zagra to sam smutek.Niestety napęd czytając mp3 okresowo wczytuje dane aby załadować bufor ,stąd raz chodzi szybciej raz wolniej.Coś takiego czasem bardziej przeszkadza niż jednostajny szum.Do takiego łatwiej się przyzwyczaić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...