Skocz do zawartości

CA cxa80 i.....jakie kolumny ?


torabin

Recommended Posts

Witam,

powolutku składam zestaw stereo. Powolutku z uwagi na rozłożenie kosztów. Niestety.

Mam już CA CXA80 i teraz stoję przed wyborem głosników podłogowych do tej maszyny.

Niestety możliwości odsłuchu na miejscu nie mam a do najbliższego miejsca z taką możliwością daleko.

Proszę o poradę co mógłbym podpiąć pod mój wzmacniacz. budżet do 3000-3500 pln. Pokój otwarty 25 m2, brak ściany tylnej - sprzęt stoi pośrodku pomieszczenia, muzyka - klasyczna,jazz i trochę rocka.

naczytałem się trochęo MA Bronze 6, Tannoy Mercury V4, Dali Zensor 7, Jamo Concert C97.....sam nie wiem 

czy ktoś z Państwa miał do czynienia/ słuchał głośników Cambridge Audio SX-80 ? nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tych kolumnach.

Dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torabin

Ależ masz możliwość odsłuchu w domu!! W zakładanym budżecie znajdziesz bogaty wybór u kolegi @Pumpurek . Zadzwoń, napisz, opisz dźwięk jaki szukasz, elektronikę, która, masz, podaj wielkość pomieszczenia i rodzaj muzyki. Kolumny zostaną wysłane. 

https://allegro.pl/uzytkownik/Pumpurek/kolumny-glosnikowe-stereo-302997?bmatch=baseline-cl-eyesa2-dict43-ele-1-3-0205&order=pd

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...