Skocz do zawartości

GoldenEar Triton Seven + Cambridge Audio 851A ...a może inny


Bartek J.

Recommended Posts

Czołem,

ma ktoś może doświadczenia z takim zestawieniem? Posiadam te kolumny i mam okazję kupić w/w wzmacniacz. Nie do końca wiem czego się spodziewać, a niestety brak możliwości odsłuchu.

A może jakiś inny wzmacniacz byłby właściwszy? Pokój 22m2, szeroki wachlarz muzyki, ze wskazaniem na rock, czarna, soul, jazz, (bez klasycznej). Wykorzystuje przeważnie spotify przez PS4 i konwerter A/C oraz płyty via CD NADC521Bee. Budżet do 5 tys., może być używka. 

Obecnie kolumny grają u mnie z NAD C352 i CD NAD C521Bee. Szału nie ma, brakuje mi tu kopa, sceny, niskich tonów, bas jakiś taki głuchy i papierowy. Słuchanie męczy po pół godzinie.

W oparciu o kolumny chciałbym zrobić upgrade zestawu.

Pytanie tylko czy CA851A poprawi mi tu cokolwiek...

Dziękuję z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 15.02.2020 o 12:42, Bartek J. napisał:

ma ktoś może doświadczenia z takim zestawieniem? Posiadam te kolumny i mam okazję kupić w/w wzmacniacz. Nie do końca wiem czego się spodziewać, a niestety brak możliwości odsłuchu.

Obecnie kolumny grają u mnie z NAD C352 i CD NAD C521Bee. Szału nie ma, brakuje mi tu kopa, sceny, niskich tonów, bas jakiś taki głuchy i papierowy. Słuchanie męczy po pół godzinie.

Myślałem o tych kolumnach do swojej Yamahy AS-501. Wzmacniacz ma kopa, podkręca górę i dół. Teraz mi gra z Klipschami R-26F. Ale Klipsche same z siebie mają  dużo energii. Nie mam gdzie posłuchać tych kolumn. A myślałeś o Yamaha A-S1100 ? 

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...