Skocz do zawartości

Najlepszy mobilny wzmacniacz do smartfona?


Recommended Posts

Ciekaw jestem jaki dac w akceptowalnej cenie daje największe możliwości doboru dobrych doków i nie tylko? Chodzi o mobilne wzmacniacze.Swoją drogą jestem ciekaw opinii o Dragonfly black i jego ewentualnym porównaniu do Shanling up4 (które posiadam i w połączeniu z V-moda Forza gra nieźle ale bez rewelacji) oraz ibasso DC 01/02.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do 1000 złotych maksimum jeśli może odmienić radykalnie brzmienie.Tego wyjścia fakt nie używam,chodź możliwe że opłaca się zacząć. Chodzi mi standardowe porównanie ( jeśli to mozliwe) na zasadzie jeden smartfon do każdego testu- do niego wpięte kolejne testowane daci - jedne słuchawki do każdego testu,i efekt takiego porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten DAC który masz wydaje się naprawdę dobry do celów mobilnych i szukanie teraz innego mija się moim zdaniem z celem. Lepiej zainwestuj w dobre słuchawki do niego. Jeśli chcesz słuchawki z dobrym i mocnym basem z bluetooth ,to posłuchach Sony WH-1000XM3. Jeśli chcesz dobre słuchawki do podłączenia do Up4 i okazjonalnie do użytku z wbudowanym bluetooth pomyśl o AKG K845bt, które obecnie kosztują 500 zł. Tu bardzo możliwe że będziesz musiał dodawać basu na korektorze, jednak one powinny zapewnić odpowiednio przestrzenne brzmienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...