Skocz do zawartości

Kompletowanie zestawu audio do lochu 12m2


Jabba_87

Recommended Posts

Ok jestem zdecydowany - biorę tę KEFy, ustalę ze sprzedającym kwestię jakiegoś transportu bezpiecznego. 

Dzięki za zaangażowanie, chylę czoła.

Jak znajdziesz chwilę, żeby może coś ciekawszego znaleźć w temacie wzmacniaczy niż te Yamahy (z phono, z opcją podłączenia do laptopa) to będzie super. 

Mam też pytanie, o co chodzi z "podłączeniem liniowym" - tu akurat znajmy podsyłając mi właśnie Yamahe, wspomniał mi o tym a propo łączenia z laptopem. Muszę mieć jakiś odpowiedni kabel do tego tak ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No więc fajna opcja faktycznie, a tym bardziej że Jabba ma te kupony, więc opcja z gramofonem będzie załatwiona i całkiem na niezłym poziomie. Nie wiem jak to wygląda jeżeli chodzi o realizację zamówienia, ale wybrałbym jeszcze tą szczotkę DNAVOX, płyn kosztuje 50 zł i chyba bym wolał to przeznaczyć na jakiś fajny krążek. Co myślisz Jabba ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja, nie wiem czy trafię coś lepszego w tym przedziale cenowym, to i tak nieźle, a przejrzałem już sporo aukcji.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wzmacniacz-audio-cambridge-a1-v3-0

   [ CAMBRIDGE AUDIO A1 V3.0]

 

A co do grama, to tak, skoro masz te kupony, to można skorzystać. Fajnie że kolega podrzucił taką propozycję, bo sam bym pewnie nie sprawdził.

Druga propozycja :

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wzmacniacz-zintegrowany-harman-kardon-hk6100-js2

   [ HARMAN KARDON HK6100 ]

Edytowano przez zieluwid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobra, czyli ten będzie lepszy niż te Yamahy?

Te zdj strasznie nie wyraźnie, ale na pewno jest wejście phono i to żeby podpiąć do lapka.

Dobra napisałem ws. głośników do sprzedawcy, zobaczmy jak ostatecznie cenowo wyjdzie. Myślę, że jeśli nic złego się do jutra nie wydarzy to wezmę ten polecony komplet. 

Będę jeszcze dawał znać jak się sprawy mają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Możesz też poczekać na kolumny i wtedy podjechać z nimi do kolesia od wzmacniacza i podłączyć zobaczyć jak grają. Kolumn jestem pewien na 100%, wzmacniacz jest ok, może kiedyś kupisz lepszy, ale za 250 zł to i tak dobry wybór. Daj znać jak jak skompletujesz sprzęt i napisz coś o wrażeniach z odsłuchu, ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...