Skocz do zawartości

Kompletowanie zestawu audio do lochu 12m2


Jabba_87

Recommended Posts

Kolega @Jabba_87  powinien uważnie przeczytać co napisałem w poście #68. I jeżeli problem jest z kolorami to poprosić do pomocy jakąś kobietę, bo tylko mężczyzni mają ten problem.

Pokaż jakie masz banany, problemem nie jest, że są złe, tylko nie potrafisz ich w odpowiednie miejsce włożyć. Zapewniam Cię że będą pasować. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ehh pany człowiek to się jednak całe życie uczy 😂

Dobra podłączyłem wszystko jak trzeba (mam nadzieję) że gra i bucy. 

Balance na neutral, brzmi wszystko tak że aż boję się podkręcać głośność hah. Na wzmacniaczu speaker 1 a nie 2+1.Banany mam takie jak na zdjęciu.

Ale caly dzien w pracy zastanawiałem się czy nie zepsułem tego sprzętu po tym co widziałem po wpisach. Masakra. 

 

IMG_20200226_182114.jpg

IMG_20200226_182208.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. One powinny stanowić zakończenie przewodu i  w środku zapewne jest możliwość umieszczenia tam odizolowanego końca przewodu głośnikowego. Trzeba by je tam albo dokręcić śrubką lub trzeba je tam przylutować. Same wtyki wsuwa się w otwory w osi gniazda a nie z boku lub od góry.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to niemożliwe. Jednak nigdy nie widziałem aby w instrukcji obsługi było pokazane jak podłączać do takiego gniazda wtyki bananowe, bo to oczywiste. Za to jak się do nich podłącza gołe kable jest istotne. Ważne np. ile trzeba odizolować przewodu.

Dość często zatyka się gniazda na wtyki bananowe i potem użytkownicy takiego wzmacniacza są przekonani że nie da się do w nich umieścić taki wtyk. A wystarczy tylko wydłubać zaślepkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MobyDick napisał:

A wystarczy tylko wydłubać zaślepkę.

Numer z zaślepką jest stary jak ...kino domowe :) Zauważyłem , że najczęściej właściciele nówek amplitunerów KD najczęściej twierdzą , że chyba coś jest zepsute , bo się nie da. Przyjrzałem się na zbliżeniu tym zaciskom i nadal pewien nie jestem , ten wtyk bananowy jest na blaszkach i trzeba nieraz użyć siły by wszedł z drugiej strony plastik gniazda ma już trochę latek ... osobiście zostawiłbym gołe kable .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...