Skocz do zawartości

Amplituner do Indaina Line Tesi 262


nowicjusz72

Recommended Posts

33 minuty temu, S4Home napisał:

Przecież ten SXS to może robić jako podstawka dla 803 i 8390 co najwyżej.

Dlatego go wziąłem ;)

Tak na poważnie, dlatego wziąłem, żeby właśnie na własne uszy zobaczyć różnice.

W planach mam zamiar jeszcze posłuchać Onkyo 8270, ale pytanie do znawców tematu:

Czy Onkyo 8270 będzie pasowało dźwiękowo do Tesi 262?

Tesi są ciepłe i podobno Onkyo też. Czy wystarczy lekkie zmniejszenie basu w amplitunerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych odsłuchach.

Nie mogę powiedzieć, że Pioneer SX-S30dab nie odbiega dźwiękowo od Yamahy r-n803d - ciężko coś wyszukać konkretnego. Próbując doszukać się jakichkolwiek różnic dźwiękowych, to wydaje mi się, że Yamaha gra dokładniej (czyściej), bas jest bardziej kontrolowany - ale te rzecz są naprawdę niezauważalne jak dla mnie.

Bardziej zaskoczyła mnie funkcjonalność aplikacji - ładniejsza, lepiej, szybciej działała aplikacja Pioneer-a (możliwość przewijania utworów z USB, możliwość regulacji tonów z poziomu aplikacji, radio internetowe bardziej funkcjonalne również w Pioneer).

Yamaha nie może znaleźć również stacji DAB+ w przeciwieństwie do Pioneer-a.

Nie wiem dlaczego, ale słuchając Spotify przez Bluetooth na Yamaha często przerywa, Pioneer nie miał tego problemu. 

Oczywiście Yamaha ma bardziej "rasowy" wygląd, większa możliwość sterowania z panela przedniego, zawartość wyświetlanych informacji na wyświetlaczu bardzo fajna.

 

Hmm... co robić, jak żyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowicjusz72 napisał:

Jestem po pierwszych odsłuchach.

Nie mogę powiedzieć, że Pioneer SX-S30dab nie odbiega dźwiękowo od Yamahy r-n803d - ciężko coś wyszukać konkretnego. Próbując doszukać się jakichkolwiek różnic dźwiękowych, to wydaje mi się, że Yamaha gra dokładniej (czyściej), bas jest bardziej kontrolowany - ale te rzecz są naprawdę niezauważalne jak dla mnie.

Bardziej zaskoczyła mnie funkcjonalność aplikacji - ładniejsza, lepiej, szybciej działała aplikacja Pioneer-a (możliwość przewijania utworów z USB, możliwość regulacji tonów z poziomu aplikacji, radio internetowe bardziej funkcjonalne również w Pioneer).

Yamaha nie może znaleźć również stacji DAB+ w przeciwieństwie do Pioneer-a.

Nie wiem dlaczego, ale słuchając Spotify przez Bluetooth na Yamaha często przerywa, Pioneer nie miał tego problemu. 

Oczywiście Yamaha ma bardziej "rasowy" wygląd, większa możliwość sterowania z panela przedniego, zawartość wyświetlanych informacji na wyświetlaczu bardzo fajna.

 

Hmm... co robić, jak żyć ;)

Co robić skoro różnice dla ciebie są niewielkie a cena dużo niższa to bierz pionka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...