Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, planuje zakup słuchawek bezprzewodowych do 250 zł., mój wymóg to APTX HD; BT 5.0; bass i czysty dźwięk.

Aktualnie posiadam TWS Anomoibuds IP010-A PRO i z moim starym OnePlus X + Viper FX grają świetnie ale w zeszłym tygodniu zmieniłem X na 7 Pro i przestało być tak fajnie, a nie planuję bawić się w custom rom i modyfikacje dopóki jest oficialne wsparcie. 

Mogę pójść na łatwizne i zamówić sobie OnePlus Bullets 2 i mieć spokój ale zaciekawiła mnie jedna firma KZ i ich sprzęt tylko, że nie wiem jakie słuchawki wybrać, chciałbym kupić: KZ Bluetooth Module + taka końcówka ale nie wiem za bardzo która była by najlepsza.

Może macie jakiś inny pomysł? Czekam na opinie :)

Edytowano przez bagufix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór słuchawek to bardzo indywidualna kwestia. Wybrał bym chyba do takiego kabla KZ ZS10 Pro. Jednak nie musisz ograniczać się wyłącznie do słuchawek KZ do takich kabli. Na Massdropie zbierają zamówienia na MEE AUDIO PINNACLE P2 jeszcze przez 3 dni za 25$. Do nich potrzebna jest wersja kabla bluetooth z wtykami MMCX. Z wysyłką i ewentualną opłatą za PayPal wychodzą za około 130 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MobyDick napisał:

Wybór słuchawek to bardzo indywidualna kwestia. Wybrał bym chyba do takiego kabla KZ ZS10 Pro. Jednak nie musisz ograniczać się wyłącznie do słuchawek KZ do takich kabli. Na Massdropie zbierają zamówienia na MEE AUDIO PINNACLE P2 jeszcze przez 3 dni za 25$. Do nich potrzebna jest wersja kabla bluetooth z wtykami MMCX. Z wysyłką i ewentualną opłatą za PayPal wychodzą za około 130 zł.

Wow one są warte 450 zł myślisz ,że warto je podłączyć pod ten moduł i będą bardzo dobrze współpracować ?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Z wyglądu nie są to bardzo efektowne słuchawki. Na pewno mniej efektowne niż KZ ZS10 Pro. Do tego pewnie im trochę zejdzie aż je wyślą, a potem możesz liczyć że dotrą po miesiącu.

Jeśli lubisz mocny i dobry bas to takie słuchawki z litej żywicy będą pasowały również do kabla z wtykami MMCX , bardzo dobrze wypadają również DIY SE215 mają lekko ocieplone brzmienie.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MobyDick napisał:

Myślałem jeszcze o JadeAudio (FiiO) EA3 do kabla 2pin , ale widzę że podnieśli ostatnio na nie cenę o jakieś 50 zł. Wygląda na to że bardzo dobrze im się sprzedają.

znalazłem na aledrogo komentarz sprzedawcy, że podczas słuchania słychać szumy :( oglądałem recenzje oneplus bullets 2 i sporo osób jest zadowolonych, fajnie, że moim 7 Pro będą łączyć się i funkcjonować bez problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...