Skocz do zawartości

Kompaktowy subwoofer do stereo


yahoo111

Recommended Posts

Przenoszę się z biurkiem z salonu do sypialni. Do odtwarzania dźwięku mam Cambridge Audio One, do którego mam podłączone kolumny Monitor Audio Gold 50 (4G). Grają bardzo ładnie, ale odrobinę brakuje basu. W salonie mam kino domowe i tam miałem podpięty jeden subwoofer z kina (Monitor Audio Radius 370 HD), ale w sypialni nie mam na niego miejsca, ani nie chcę go zabierać z salonu.

Chciałbym kupić możliwie kompaktowy subwoofer. Rozmiarowo najbardziej by mi odpowiadał Jamo S808. W ostateczności Jamo S810, a z używanych Monitor Audio 360 (360 HD). Fyne Audio F3-8 byłby już raczej za szeroki.

Czy branża miałaby dostępne do wypożyczenia Jamo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, yahoo111 napisał:

O, i to jest bardzo sensowny wybór, aczkolwiek dość drogi. Niemniej skontaktuję się po więcej szczegółów

A nie uważasz, że jeszcze bardziej sensownym wyborem może być używany  sub Dynaudio od Fono Mastera? Tym bardziej, że jest Jego sprzęty są zadbane i jest to pewny (podobnie jak pewnym sprzedawcą jest salon Q21) sprzedawca - wieloletni użytkownik naszego Forum 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Szczerze mówiąc, to nie załapałem, że proponuje on sprzedaż tego subwoofera.

Sam sub rzeczywiście wydaje się być bardzo dobry, ale jest dość duży. Q Acoustics jest jednak mniejszy, i to dużo.

Jeszcze natknąłem się na wyprzedażowe Acoustic Energy AE108, podobnie zamknięta konstrukcja i jednak odrobinę mniejszy od Dynaudio.

Ale rzeczywiście napiszę pw do kolegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...