Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe do DENON AVR-1513


Danielw2499

Recommended Posts

Witam wszystkich! 

Dotychczas używałem kina domowego od Thomsona, ktore mialo juz naście lat.  Przypadkowo wpadł w moje ręce DENON AVR-1513, a dodatkowo przeprowadziłem się i zwyczajnie chcę uniknąć przewodów od głośników. 

Postanowiłem kupić kolumny, z tym że:

1. Mocno ograniczony budżet do 3000-3500zl za obie, ale im mniej tym lepiej.

2. Chciałbym, żeby były mocno uniwersalne, przez caly dzien do tv, wieczorami do filmów/netflix, w weekendy do muzyki (głównie pop i stary polski rock i punk)

3. Chciałbym, żeby był w miarę dynamiczny bas, oraz zeby głośniki mogły stac blisko ściany.

4. Pokój nierownowierny, bo ma ok. 20m2 dodatkowo otwarta kuchnia z zakamarkiem i wejdzie po schodach na góre. Ok. 2,8m wysokości. 

Nigdy nie mialem zestawu stereo, dlatego prosze o pomoc! Dajcie znac co kupic, oczywiście najpierw postaram sie odsłuchać w jakims sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1Ender napisał:

Amplituner kina, do muzyki? Średnio. Jeżeli ma wyjście pre out, dokup końcówkę mocy i 2 kolumny podłogowe. 

Pozdrawiam 

Z tego, co wiem to nie ma wyjscia pre out. 

Wiem, ze to nie bedzie niewiadomo co... chce po prostu czysty, przyjemny, niemęczący dźwięk z dobrym, niedudniącym basem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom 3500 zł to nie ograniczenie ceny do kolumn.

W tej cenie kupisz całkiem niezłe kolumny. ale ograniczeniem będzie amplituner i to tak mocno. Weź go sprzedaj. Zobaczysz ile będziesz miał na całośc. Może 4k?

Bez problemu znajdziesz wtedy używany fajny zestaw. Albo nawet średniej klasy nowy.

Ale nie ten amplituner kina do muzyki.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 myślę, że w chwili obecnej warto zainwestowac w lepsze kolumny i tutaj dobrym rozwiązaniem mogą być Heco Aurora 700  jeśli lubisz cieplejsze brzmienie z naturalną średnicą lub Monitor Audio Bronze 6, które są dynamiczniejsze, bardziej szczegółowe i lepiej kontrolują bas. Jest to jaśniejsze brzmienie względem Heco.

Odnośnie amplitunera to sam ocenisz czy jest to brzmienie akceptowalne czy może jednak warto zainwestować w klasyczny wzmacniacz stereo taki jak choćby nad c326bee.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny lub umówienia się na odsłuch w naszym salonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...