Skocz do zawartości

Najlepszy odtwarzacz muzyki dla androida?


Zetipe

Recommended Posts

Witajcie :)
Jestem ciekawy który z odtwarzaczy muzycznych na androida byście zaproponowali którym znacznie można poprawić jakość dzwięku? Mogą być to zarówno płatne jak i bezpłatne programy. Ja byłbym za jetAudio HD Music Player Plus tyle że poza płatnością za samą aplikację (18,99 zł) trzeba dokupić dodatkowe wtyczki które kosztują niecałe 14 zł. Ale i może warto zainwestować :) Sprzęt na którym testowałem ten program to LG G7 ThinQ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wfmsiekierka napisał:

Mam poweramp,ale nie bardzo kumam co to root(a Viper 4 FX to że sklepu Play?)

Root to uprawnienia pozwalające na więcej z telefonem niż pozwala producent. Można między innymi instalować specjalnie przygotowane aplikacje na dany typ telefonu, których nie zainstalujesz bez roota. Viper, a właściwie Viper4android FX to aplikacja rozszerzająca możliwości muzyczne telefonu czy tabletu. Dużo w sieci jest na temat. Przerabiałem dokładnie temat i nie wyobrażam sobie żeby telefon nie był zrootowany. To taki must have dla urządzenia z androidem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, JohnDoe napisał:

Należy wspomnieć, że po root'owaniu telefonu niektóre apki mogą nie działać, na przykład apka do konta bankowego

Na każdym telefonie można mieć opisane niespodzianki. Zrootowane telefony mają ludzie świadomi zagrożeń, może nawet bardziej świadomi od tych co nie grzebią w systemie telefonu. Najważniejsze żeby nie instalować nieznanych aplikacji. Zasady bezpieczeństwa w sieci są jednakowe. Poza tym nie namawiam tylko informuję, że są takie możliwości ;) Jeżeli chodzi o bankowe apki działały mi wszystkie. 

Edytowano przez MariuszZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nikomu sugerować rootować czy nie. Może to jednak nie takie straszne. U mnie, tu gdzie jestem apka banku LLoyds nie działa po prostu na root'owanym telefonie i informują nawet o tym. Nie wiem czym podyktowany taki wymóg, może kwestie bezpieczeństwa? Gdzie indziej takie apki mogą działać poprawnie na zrootowanym telefonie. Nie jestem w Polsce więc może być inaczej, przepraszam jeśli wprowadzam kogoś w błąd. 

To jak ze wszystkim, trzeba wiedzieć co, jak i po co  robi się root telefonu, tak jak pisze Mariusz. 

Mi to zwyczajnie nie potrzebne ale komuś może być. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Mam pytanie propos dobrego odtwarzacza na telefon, najlepiej darmowego, ale jest jeden podstawowy warunek: chcę odtwarzać całe albumy (foldery), łącznie z tymi nieotagowanymi. Większość robi chaos i trzeba poświęcić dużo czasu, aby zorganizować muzykę. A ja bym chciał mieć widok na foldery które spokojnie przerzucam do odtwarzacza i "gra muzyka"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...