Skocz do zawartości

Triangle Elara LN-07 + NAD 368


Krystian Forszpaniak

Recommended Posts

Jakie masz oczekiwania wobec sprzetu? Jaka powierzchnia?

To połączenie da Ci mocny dźwięk do dużego pomieszczenia, ale będzie to granie jasne. Dość jasne. Nie chce powiedzieć ostre ale trzeba lubić taki dzwięk.

Bardziej naturalnie będzie z Triangle + Atoll 100 albo NAD 368 + EMIT 30. W zależności co chcesz uzyskać.

Podjedź do nas na odsłuch to posłuchasz kilka systemów i się przekonasz.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, 

Pomieszczenie 17m2, moim głównym źródłem jest Smartfon, może dysk sieciowy (głównie FLAC). Stąd moje zainteresowanie strumieniowaniem. Początkowo stawiałem na Yamahę 803, ale podczas odsłuchu lepiej od Yamahy zagrał w moim odczuciu już NAD 338, akurat z KEF Q750. Dlatego myślę o NAD 368 z Blue OS, a ostatnio Hegel H90. Podobał mi się odsłuch NAD 368 z Indiana line Tesi 561, z PSB X1 nawet lepiej, lepsza scena stereo. Mam umówiony odsłuch Hegla z B&W i zobaczę jak wyjdzie. HEGEL H90 + B&W 603 lub 707 S2 czy to zagra Dire Straits, Indie Rock, Polski Rock, Diana Krall, Pink Floyd.....ale też The Cranberies, Eurythmics, Alanis Morissette, Sarah Brightman... 

S4home dziękuję za zaproszenie ale trochę daleko. Obecnie odsłuchuję w Poznaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...