Skocz do zawartości

Mini do 1300 zł...


czenczyl

Recommended Posts

Witam, noszę się z zamiarem zakupu mini wieży z DUB+ do pomieszczenia około 14m2, z możliwością podłączenia do telewizora. Mam upatrzone takie modele: 

Panasonic SC-PMX92

KENWOOD M-819DAB 

Pioneer X-HM36D

Która z nich będzie najlepszym wyborem ( najmniejszym złem ) ?

Ewentualnie zastanawiam się nad czymś używanym z allegro w niższej cenie i bez dub, ale nie znam się na tym sprzęcie... Brat jakiś czas temu kupił Kenwooda RXD-M707 i gra to nawet znośnie a wydał 150 zł za używkę. Proszę doradźcie coś.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic bedzie najlepszym wyborem z tych trzech pozycji. Pamietaj o wymianie przewodow glosnikowych na lepsze z miedzi beztlenowej OFC o grubosci 1,5mm² lub 2,5mm² i tutaj dwa dwa przyklady:

https://www.q21.pl/melodika-bwc2150.html

https://www.q21.pl/melodika-bwc2250.html

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup Yamahy Pianocraft MCR-E 810 lub KRUGER & MATZ 1908 BT DAB DVD to dobry pomysł ? Kusi mnie opcja dvd ( córa by mogła oglądać baje ), czy lepiej kupić tego PANASONICA SC-PMX92 i połączyć z tv, oraz oddzielny odtwarzcz dvd podpiąç do telewizora przez hdmi ? Kusi mnie ten PANASONIC, sporo dobrych opini zebrał... Czy podepnę pod niego tv i pc ?

Edytowano przez czenczyl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pc przez aux in ? Chromecast przez usb ? 

Zastanawiam się czy to dobry wybór ? Czy nie lepiej kupić jakieś używane w miarę uniwersalne kolumny, wzmacniacz, chromecast  i jakieś źródło z fm i dub+... Czy w kwocie do 1300 zł będzie duża różnica w jakości dźwięku między Panasonic sc-pmx92 a składanym używanym zestawem z allegro ?

Edytowano przez czenczyl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się chyba na tego Panasonica SC-PMX92, podłączony do niego będzie Samsung Sync Master P2770HD, doradźcie do tego zestawu jakieś niedrogie dvd z allegro (może być używka), jakiegoś chromecasta (nie znam się na tym, a jest kilka wersji jak widzę, również może być używka), lub coś do chromecasta podobnego, oraz kabelki, którymi wszystko ze sobą połączę i kabelki do kolumienek.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😄 Nie mam oporu przed zakupem sprzętu używanego, ale ten Panasonic mi się spodobał, ma dobre opinie, i wszystko na czym mi zależy mogę do niego podłączyć, nie mam obecnie funduszu na zakup za gotówkę, a ten sprzęcik mogę wrzucić w raty 0%. W przyszłym roku mam zamiar złorzyç sobie jakiś zestaw z podzespołów używanych na podłogówkach, a panasonica odziedziczy 6-cio letnia córa 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...